Rüyada “Rüyada Kukla Görmek” Görmek

Rüyada Kukla Görmek

Rüyada Kukla görmek, kişinin iyi niyetinin kurbanı olacağına, kişinin iyi niyetinin suistimal edilerek çeşitli üzüntüler yaşayacağına dalalet olunmaktadır. Anlayışlı olmanın, güler yüzlü davranmanın, tevazu göstermenin kullanılması ile yorumlanır. Bir takım kötü niyetli insanlara dalalet etmektedir. Fazla iyi niyet gösterme sonucu başkalarının elinde kukla gibi kullanılacağına dalalet etmektedir.

Rüyada Kukla Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kukla görmek, İslam alimlerine göre bu rüyayı gören kimse için, çevrede bulunan bir takım kötü niyetli insanlara karşı dikkatli olmamaya, maşa gibi kullanılmaya, zaaflarından faydalanılmaya rivayet edilmektedir. İbn-i Cafer(r.a) tarafından yapılmakta olan yorumlara göre rüyada görülen kukla dostu düşmandan ayırt edemeyecek kadar iyi niyetli ve saf olmaya, bu saflığın akılsızlık derecesine varacak noktada olmasına dalalet etmektedir. Kendini karşıdakiyle aynı görmeye kendi gibi saf olduğunu düşündüğü insanlara akılsızlık derecesinde yaklaşmaya dalalet etmektedir.

Rüyada Kuklacı Görmek

Rüyada kuklacı görmek birilerini parmağında oynatan ve tehlikeli olabilecek kişilerle yorumlanmaktadır. Dikkat edilesi gereken bir takım insanlara, saflık derecesinde iyi olmaya dalalet etmektedir. Bu rüya bir takım dolandırıcı ya da sahtekar insanların varlığına dalalet etmektedir.

Rüyada Kukla Oynatmak

Rüyada kukla oynatmak hayırla yorumlanır. Ulaşılmak istenen bir takım hedeflere, bu hedeflere kısa sürede ulaşılacağına büyük başarılara imza atılacağına ve tek başına ulaşılan bu başarının zevkinin çıkarılacağına tabir olunmaktadır. Bu rüya tamamen başarı ile yorumlanır. Ulaşılan büyük başarılara ve kazanılacak büyük paralara dalalet eder.

Rüyada Kukla Yapmak

Rüyada kukla yapmak baskın karakterli olmaya, bu karakteri ile çevresindekileri baskı altında tutmaya çalışmaya, hayatını kontrol altına alma çabasına ve bu durumun psikoloji olarak bunalıma sokmasına dalalet etmektedir. Ailesine ve çevresindekilere kendi bildiklerini benimsetme çabasına dalalet etmektedir.

Rüyada Kukla Olmak

Rüyada kukla olmak, bir takım insanlar tarafından kullanılmaya, maşa olmaya, kötülük görmeye dalalet etmektedir. İyi niyetinin kullanılmasına kendi kararlarını verememeye, başkaları tarafından yönetilmeye ve kontrol altına alınmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Kukla Bebek Görmek

Rüyada kukla bebek görmek ile kukla görmek aynı şekilde yorumlanmakta olup rüyayı gören kişinin hayır demeyi öğrenmediği, çevresindekilere fazla iyi niyetli yaklaştığı ve iyi niyetinin dozunu kaçırdığı müddetçe büyük sıkıntılar yaşayacağına, kullanılacağına ve başına bir takım sıkıntılar geleceğine dalalet etmektedir.

Rüyada Tahta Kukla Görmek

Rüyada tahta kukla görmek, bir takım fırsatçı ve dolandırıcı kişilerin varlığına, bu kişilere varlığını kaptırmaya, elinde ne var ne yoksa kaybetmeye ve git gide çöküşe geçmeye rivayet eden bir rüyadır. Çevredekilere dikkat edilmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Oyuncak Kukla Görmek

Rüyada oyuncak kukla görmek, hayatı çok ciddiye almamaya, rahat olmaya, bu rahatlığın sonucunda bir takım insanlar tarafından ciddiye alınmamaya ve kullanılmaya dalalet eder.

Rüyada Kukla Almak

Rüyada kukla almak sevinçli haberler almaya, sıkıntıları atlatmaya, sorunlarla baş edip büyük başarılara imza atmaya dalalet etmektedir. Hayırla yorumlanan bir rüyadır. Bazen de bu rüya çevresindekileri yönetmeye, yönetmek istemeye dalalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani