Rüyada “Rüyada Küf Görmek” Görmek

Rüyada Küf Görmek

Rüyada Küf görmek, can sıkıcı olayların yaşanacağı ile yorumlanır. Rüyasında küf gören kişi, sağlık sorunları yaşayacaktır. Rüyada görülen küf, hasta olan yaşlı için vefat, sağlıklı olan yaşlı için hastalık anlamına gelmektedir. Rüyada küf görmeyi alimler Dini ve İslami olarak olarak şöyle yorumlamışlardır. Rüyada başka birini küf siler iken görmek, fakir akrabalardan esirgenen yardımı delalet eder.

Rüyada Küf Görmek İslami Anlamı

Rüyada Küf görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı gören kişi, sağlığına dikkat etmelidir yorumunu yapmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyada küf görmek, huzursuzluk ve kötü kişiler ile yapılan anlaşmalardır demiştir. Kirmani (r.a) Rüyada küf görmeyi, hane içinde yaşanacak anlaşmazlıklara yormuştur. Rüyada küflü ekmek yiyen birini görmek, fakir komşu ile yorumlanır.

Rüyada Küf Temizlemek

Rüyada küf temizlemek, pişmanlık yorumlanır. Rüyasında küf temizlediğini gören kişi, hatalarından yana büyük pişmanlıklar yaşar ve telafi etmeye çalışır. Rüyada küf temizleyen birini görmek, yapılan hataları gün yüzüne çıkarmak ve düzelttirmek ile tabir edilmektedir. Küf temizlemek, hastalıkların tedavisi ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Duvarda Küf Görmek

Rüyada duvarda küf görmek, aile içinde yaşanan sorun ve sıkıntılar ile yorumlanır. Rüyasında duvarda küf gören kişi, aile içinde tartışmalar yaşayacak ve bu durum uzun zamanlar devam edecektir. Duvarda küf görmek, akrabalar ile yaşanacak tartışmalar ve anlaşmazlıklar ile de yorumlanmaktadır. Küf, kötü sözler ve küfür ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Küf Silmek

Rüyada küf silmek, sorunlarını kısa süreli çözen ve geleceği düşünmeyen kişiler ile yorumlanır. Rüyasında küf sildiğini gören kişi, geleceği ile ilgisi olan işleri erteleyerek, ilerleyen yaşlarında fakir bir hayat yaşayacaktır.

Rüyada Yeşil Küf Görmek

Rüyada yeşil küf görmek, iyi niyetleri yüzünden kullanılan kişileri temsil eder. Rüyasında yeşil küf gören kişi, iyi niyetli olmasından kaynaklı zorluklar yaşayacaktır. Yeşil küf, hoş sohbet ve tatlı dil olarak da yorumlanır.

Rüyada Küflü Ekmek Görmek

Rüyada küflü ekmek görmek, fakirliği temsil eder. Rüyasında küflü ekmek gören kişi, fakir bir hayat yaşayacaktır. Rüyasında küflü ekmek yiyen kişi, fakirliğinden yana isyan edecek ve daha zor durumda kalacaktır.

Rüyada Küflü Peynir Görmek

Rüyada küflü peynir görmek, zengin kişilerin felaketler yaşaması ile yorumlanır. Rüyasında küflü peynir gören ve yiyen kişi, mal varlığından olacaktır. Rüyada küflü peynir almak, düşman ile iş birliği yapmak ve sonucunda kandırılmak, zarar almak ile tabir edilmektedir.

Rüyada Küf Kokusu Görmek

Rüyada küf kokusu görmek, kötü olayların haberini almak ile yorumlanır. Rüyasında küf kokusu alan kişi, akrabaları hakkında kötü haberler alacaktır. Küf kokusu iş hayatında başarısızlığı da temsil etmektedir.

Rüyada Küf Mantarı Görmek

Rüyada küf mantarı görmek, yanlış kararları ve sakıncalı işleri temsil etmektedir. Rüyasında küf mantarı gören kişi, alacağı kararlar için aceleci davranmamalıdır. Rüyada küf mantarı görmek, tedavisi için geç kalınmış hastalıkları da işaret etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani