Rüyada “Rüyada Kuduz Görmek” Görmek

Rüyada Kuduz Görmek

Rüyada Kuduz görmek, taşkınlık ve azgınlık ile yorumlanmaktadır. Rüyasında kuduz olduğunu gören kişi, dünya hevesleri için çabalayan ve çevreye zarar veren kişidir. Rüyada başka birinin kuduz olduğunu görmek, gelecek olan zararların habercisidir. Rüyada kuduz görmek ile ilgili alimlerin İslami açıklamaları şöyle olmuştur.

Rüyada başka birinin kuduz olduğunu görmek, gerçek hayatta fırsat kollayan düşmanların olduğunu delalet etmektedir. Rüyada kuduz fare öldürmek, kurnaz ve akıllı kişileri temsil eder. Rüyasında başka birinin kuduz fare öldürdüğünü gören kişi, korunan ve desteklenen kişidir.

Rüyada Kuduz Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kuduz görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı gören kimse, dünya işleri ile fazla uğraşmamalıdır. Bu işlerin sonu zarardır demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada kuduz görmeyi, heveslerine yenik düşen ve irade sahibi olmayan kişiler ile tabir etmiştir. Rüyada başkasına saldıran kuduz köpek görmek, çevreye verilen zararların büyük olduğunu ve sonuçlarında da büyük hesaplaşmalar olacağını işaret eder. Kuduz köpek, mal düşkünü yaşlı ile de yorumlanır.

Rüyada Kuduz Kedi Görmek

Rüyada kuduz kedi görmek, gözü dönmüş düşman ve gelecek zarar ile yorumlanır. Rüyasında kuduz kedi gören kişi, ciddiye almadığı düşmanları tarafından yenilgiye uğrayacaktır. Rüyada kuduz kedinin ısırması, aile içinde yaşanacak nankörlük ve tartışmaları ifade eder. Kuduz kedi görmek, iftiraya maruz kalmak ve aklanamamak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kuduz Köpek Görmek

Rüyada kuduz köpek görmek, yolsuzluk ile yorumlanır. Rüyasında kuduz köpek gören kişi, kazançlarında yolsuzluk yapacaktır. Rüyada kuduz köpeğin saldırması, iş hayatında yaşanacak rekabetin ve bu rekabetten yenilgi ile çıkmayı temsil eder.

Rüyada Kuduz Olmak

Rüyada kuduz olmak, taraf değiştirmek ile yorumlanır. Rüyasında kuduz olduğunu gören kişi, yaşadıklarından sonra kötü niyetli olacak ve çevresine zarar verecektir. Rüyada kuduz olduğunu ve insanlara saldırdığını gören kişi, hırsızlık yapacaktır.

Rüyada Kuduz İnsan Görmek

Rüyada kuduz insan görmek, şeytani olan rüyalardır. Rüyasında kuduz insan gören ve korkan kişi, ibadetlerini aksatmamalı ve yerine getirmelidir. Rüyada kuduz insanın saldırdığını görmek, niyeti kötü olan kişiler ile uygunsuz münasebetler yaşandığını temsil etmektedir. Rüyada kuduz insan görmek, zevklerine düşkün kişileri de ifade etmektedir.

Rüyada Kuduz Kadın Görmek

Rüyada kuduz kadın görmek, yakın çevrede olan art niyetli kadın ile yorumlanır. Rüyasında kuduz kadının saldırısına uğradığını gören kişi, büyük iftiralara maruz kalacak ve kendini aklayamayacaktır. Rüyada kuduz kadın görmek, kötü yola düşmüş kadın akraba ile de yorumlanır. Rüyada kuduz kadının başka birine saldırdığını görmek, kin tutan ve korku vermeye çalışan kadınlar ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Kuduz Fare Görmek

Rüyada kuduz fare görmek, hane içinde yaşanacak büyük sorunların habercisidir. Rüyasında kuduz fare gören kişi, hane için anlaşmazlıklar yaşayacaktır. Kuduz fare, kötü yola düşen evlatları temsil eder. Rüyasında kuduz farenin saldırdığını gören kişi, evlatlarından yanan mahcup olacak ve bulunduğu yeri terk etmek zorunda kalacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani