Rüyada “Rüyada Kudurmak” Görmek

Rüyada Kudurmak

Rüyada Kudurmak, rüya sahibinin hayatında öfkeden doğan huzursuzluklara, kavgalara ve ayrılıklara işaret eden, negatif yönlü bir gidişatın haberini veren bir sinyal niteliği taşımaktadır. Rüyada kudurduğunu gören kişiler, tamamen kendi hatalarından doğan ve sinirlilik durumun bir sonucu olarak karşısına çıkan olumsuz durumlarla karşılaşacaktırlar. Rüyada kudurmuş kedi görmek, yaşanan bu olumsuz durumlar, kişinin öfkeyle yaptığı bir hata sonucunda sağlık problemleri yaşaması, istemeden de olsa sevdiklerinin kalplerini kırması, maddi düşkünlük ve psikolojik bunalım anlamına gelebilmektedirler.

Rüyada Kudurmak İslami Anlamı

Rüyada Kudurmak, hususunda İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; ağzından köpükler saçtığını ve sağa sola saldırdığını gören kişiler, kendi hataları ile yüzleşecek, kalp kıracak, müşkül duruma düşecek ve nedensiz yere hor gördüğü kimselerin bedduasını alacaktırlar. Bu kişiler, nedensiz yere öfkelenen, durduk yere sinirlenen kimseler olmak zorunda da değildirler. Çok sakin ve naif kişiler de bu duruma düşebilirler ve bu rüya, bu yüzden tedbir alınması gerektiğini ifade eder.

Rüyada kudurduğunu görmek, psikolojik anlamda da olumsuz bir anlama sahiptir. Bu rüyayı görenler, bilinçaltında bastırmış oldukları öfke, hiddeti her an dışarı yansıtabilecek olduklarının farkına varmalıdırlar. Zira bu rüya, kişinin tıpkı bir saatli bomba gibi beklemekte olduğunun habercisidir ve kişi en ufak bir etkiye abartılı bir tepki vererek hem çevresine, hem de kendisine zarar verebilecek pozisyondadır.

Rüyada Kudurmuş İnsan Görmek

Rüyada kudurmuş insan görmek, eğer kuduran kişi aileden veya yakın çevreden ise o kişinin tepkisinden çekinildiği ve o kişinin sinirli mizacı yüzünden baskı altında kalındığını ifade etmektedir. Eğer rüyada kuduran kişi tanınan biri değilse ve ilk kez karşılaşılıyorsa, rüya sahibinin gelecek kaygılarının hat safhada bulunduğu anlamını taşır. Kişi bu kaygıları artık bastıramıyor ve çok yakında bu kaygılar yüzünden psikolojik bunalıma girmekle karşı karşıya bulunuyordur.

Rüyada Kudurmuş Köpek Görmek

Rüyada kudurmuş köpek görmek, çok tehlikeli, oldukça kötü niyetli kimselerle karşılaşacağınız, bu kimseler tarafından saldırıya uğrayacağınız ve hatta ailenizden bir veya birden fazla kişinin yaralanabileceği, ölebileceği anlamını taşır. Bunun yanı sıra maddi darboğaz ve manevi yıkıma da dalalet eder.

Rüyada Kudurmuş At Görmek

Rüyada kudurmuş at görmek, rüya sahibinin beklediği olumlu bir haberin gelmeyeceği ve kişinin hayal kırıklığına uğrayacağını temsil eder. Kişi, garanti gözüyle baktığı bu müjdeli haberi alamayacaktır ve sonuçta bunalıma dahi girecektir.

Rüyada Kudurmuş İnek Görmek

Rüyada kudurmuş inek görmek, şahsın sahip olduğu birikimlerin hiç planlanmadığı şekilde eriyip yok olacağına ve maddi buhrana düşeceğine işaret etmektedir. Ayrıca kişi, yatırım yaptığı alanda zarar uğrayarak büyük bir maddi kayıp yaşayacaktır.

Rüyada Kudurmuş Deniz Görmek

Rüyada kudurmuş deniz görmek, rüya sahibinin yaşadığı içsel korkuların tırmanarak artacağına ve bu korkuları çevresine yansıtarak onları tedirgin edeceğine yorulmaktadır. Kişinin hal ve tavırları yüzünden hem aile, hem de arkadaş çevresi huzursuzlanacaktır.

Rüyada Kudurmuş Eşek Görmek

Rüyada kudurmuş eşek görmek, rüyayı gören şahsın trafik kazası yapabileceği ve sağlık problemleriyle karşı karşıya kalabileceği anlamına gelir. Bu kaza sonucu yaşam kayıpları veya büyük sağlık problemleri gözlenebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani