Rüyada “Rüyada Küçülmek” Görmek

Rüyada Küçülmek

Rüyada Küçülmek, rüya sahibinin baskı altında hissetmesine, iş hayatındaki rakipleri tarafından alt edilmesine, huzurlu aile yaşantısının üzerinde kara bulutların görülmesine işaret eden alamet niteliğinde bir habercidir. Rüyada küçüldüğünü gören şahısların kısmetleri ister istemez kapanacaktır, hatta evlilik aşamasında olsa bile evlilikten cayma durumu gözlemlenebilir. Ayrıca rüyada büyüyüp küçülmek, önceden yapılan yatırımlar, maddi olarak zarar uğratabilir ve sonuç olarak ekonomik kriz yaşanılması da mümkündür. Rüyada yaşça küçülmek, bir tür sinyal olarak değerlendirilmesi gereken bu rüya, kişinin önceden önlem almasını ve zorluklara karşı hazırlıklı olmasını teşvik etmektedir.

Rüyada Küçülmek İslami Anlamı

Rüyada Küçülmek, İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; öncelikli olarak rakiplerine karşı çok dikkatli olmalıdırlar. Rüyada boydan küçülmek, o rakipler ki, kişiyi yerin dibine sokacak ve saygınlığını zedeleyecektir. Başarmak istenilen şeyler yarım kalacak, hedefe gitmek için geç kalınacak ve yanlış insanlarla yakınlık kurulacaktır. Kişi çok dikkatli olmalıdır ki hayatını düzen içerisinde devam ettirebilsin ve huzura kavuşabilsin.

Rüyada küçülmek konusu psikolojik olarak incelendiğinde kişinin geçmişe dönük başarısızlıklarının halihazırda bir korkuya dönüştüğü ve bu korkunun da kişiyi ele geçirmeye başladığını göstermektedir. Kişi, geçmişindeki hatalarını tekrarlamaktan korkuyordur ve bu korku da zaman içerisinde kişinin aynı hataları yapmasına sebep olacak bir aymazlık haline bürünmesine neden olabilir. Bu yüzden bu korkuları artırmak yerine geçmiş hatalardan alınan derslere odaklanılmalıdır.

Rüyada Yaşça Küçülmek

Rüyada yaşça küçülmek, rüya sahibinin çalışmalarının sonuçsuz kalacağını ve bunun sonucunda da gerileyeceğini anlatmaktadır. Kişi, kazandığı varlığı kaybedecek, iyi olan sağlığından olacak ve hayırsız kimselerle karşılaşacaktır.

Rüyada Boyu Küçülmek

Rüyada boyu küçülmek, refah ve huzur dolu hayatın tam tersine döneceği, şahsın içinden çıkılmaz durumlarla baş etmek zorunda kalacağı, birikiminden olacağı ve sağlığının bozulacağı anlamlarını taşımaktadır.

Rüyada Büyüyüp Küçülmek

Rüyada büyüyüp küçülmek, rüyayı gören kişinin önce büyük bir servete konacağına fakat bu serveti, savurgan bir şekilde tüketerek yoksulluğa düşeceğine işaret etmektedir. Ayrıca yakınındaki kimseler yüzünden de kendi mal varlığını çok kısa sürede tüketerek bu kimselerin ihanetine uğrayacaktır.

Rüyada Küçülmüş İnsan Görmek

Rüyada küçülmüş insan görmek, rüya sahibinin çevresine uğursuz, bencil ve sürekli kendini rezil eden insanların dahil olacağına, bu insanların hareketleri yüzünden kendisinin de rezil durumlara düşeceğine yorumlanır.

Rüyada Küçülmüş Kıyafet Görmek

Rüyada küçülmüş kıyafet görmek, maddi anlamda elde edilecek olan refah durumudur. Bu rüyayı görenler tez vakitte ekonomik olarak yüksek bir mertebeye erişecektirler. Ayrıca yaptıkları yatırımlar da olumlu sonuçlanacak ve onların yüzlerini güldürecektir.

Rüyada Küçülmüş Kazak Görmek

Rüyada küçülmüş kazak görmek, anne ve babadan alınacak olan bir hayır duasıdır. Kişi, ebeveynlerini mutlu edecek ve onların yüzünü güldürecektir. Bununla birlikte, onlardan göreceği hürmet sayesinde çevresinde saygın bir konuma erişecektir.

Rüyada Evladını Küçülmüş Görmek

Rüyada evladını küçülmüş görmek, rüyayı gören şahsın evladının iş hayatında sıkıntıya düşeceği ve kendisinden yardım isteyeceği anlamını taşır. Saygınlığı zedelenen evlat, ailesinden yardım talep edecektir ve onlar sayesinde tekrar düzlüğe kavuşacaktır.

Rüyada Ölüyü Küçülmüş Görmek

Rüyada ölüyü küçülmüş görmek, ölen bir aile bireyi hakkında ağza alınmayacak sırların ortaya serileceği ve bu kişinin aslında ne kadar zararlı, ne kadar kötü niyetli biri olduğu ortaya çıkmış olacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani