Rüyada “Rüyada Küçüklüğünü Görmek” Görmek

Rüyada Küçüklüğünü Görmek

Rüyada Küçüklüğünü görmek, geçmişe karşı duyulan özlem ile yorumlanır. Rüyada küçüklüğünü gören kimse, yaşadığı hayattan memnun değildir ve eski yaşantısını özlemektedir. Rüyada küçüklüğünü görmek, günah işlemek ve pişmanlık ile de tabir edilmektedir. Rüyada küçüklüğünü görmek ile alakalı alimlerin İslami yorumları şöyle olmuştur.

Rüyada Küçüklüğünü Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) Rüyasında küçüklüğünü gören kişi, günah işlemiştir ve tövbe etmelidir demiştir. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada küçüklüğünü gören kişi, yeni hayat kurmak isteyen fakat emin olamayan kişidir yorumunu yapmıştır.

Rüyada Kendi Küçüklüğünü Görmek

Rüyada kendi küçüklüğünü görmek, hasret ve özlem ile yorumlanır. Rüyasında küçüklüğünü gören kişi, eski yaşantısını özlemektedir. Küçüklüğünü görmek, özlenen kişilerin olduğunu da temsil etmektedir. Rüyasında kendi küçüklüğü ile konuşan kişi, hatalarından ve yapacaklarından vazgeçmelidir.

Rüyada Küçüklüğünü Sevmek

Rüyada küçüklüğünü sevmek, geçmişten bugüne özlenen kişi ile yorumlanır. Rüyasında küçüklüğünü sevdiğini gören kişi, özlediği kişiler ile beklemediği şekilde kavuşacaktır. Rüyada küçüklüğünü seven birini görmek, biri tarafından özlendiğini işaret etmektedir.

Rüyada Kızının Küçüklüğünü Sevmek

Rüyada kızının küçüklüğünü sevmek, kötü hadiselerin yaşanması ile yorumlanmaktadır. Rüyasında kızının küçüklüğünü seven kişi, tatsız ve can sıkıcı olaylar yaşamak zorunda kalacaktır. Rüyada bir kişiyi, kızının küçüklüğünü sever iken görmek, sağlık sorunlarının yaşanacağını delalet eder.

Rüyada Kızının Küçüklüğünü Görmek

Rüyada kızının küçüklüğünü görmek, hayırsız evlatlar ile yorumlanır. Rüyasında kızının küçüklüğünü gören kişi, evladından yanan memnun ve razı değildir. Kız çocuğu sıkıntıları temsil eder. Rüyada kendi kızının küçüklüğünü görmek, aile içinde yaşanacak tartışmaların habercisidir.

Rüyada Oğlunun Küçüklüğünü Görmek

Rüyada oğlunun küçüklüğünü görmek, erkek torun sahibi olmak ile yorumlanır. Rüyasında oğlunun küçüklüğünü gören kişi, soy adını bir erkeğe daha verecektir. Rüyada oğlunun küçüklüğünü görmek, sevinmek ile de yorumlanır.

Rüyada Küçüklük Resmini Görmek

Rüyada küçüklük resmini görmek, güzel yaşanmış bir hayatı temsil etmektedir. Rüyasında küçüklük resmini gören kişi, yaşadıkları ve yaptıklarından yana mutlu olan ve rahat bir hayat yaşamış kişidir. Rüyasında başkasının küçüklük resmini gören kişi, hatalarını telafi etmiş ve hastalıklarına tedavi bulmuş kişidir.

Rüyada Eşinin Küçüklüğünü Görmek

Rüyada eşinin küçüklüğünü görmek, eşler arasındaki hoş muhabbet ve sağlam sevgiyi delalet eder. Rüyasında eşinin küçüklüğünü gören kadın, çocuk müjdesi alacaktır. Rüyasında eşinin küçüklüğünü gören adam, ailesi için faydalı işler yapacaktır. Eşinin küçüklüğünü görmek, büyüklerin vereceği desteği de temsil etmektedir.

Rüyada Küçüklüğüne Sarılmak

Rüyada küçüklüğüne sarılmak, çaresiz ve kimsesiz kalmak ile yorumlanır. Rüyasında küçüklüğüne sarıldığını gören kişi, yaşadıkları karşısından ezilmiş ve yalnız bırakılmış kişidir. Rüyada başkasını küçüklüğüne sarılır iken görmek, başkalarını hüsrana uğratmak ile tabir edilmektedir.

Rüyada Küçüklük Halini Görmek

Rüyada küçüklük halini görmek, eski hayata ait bir sorun yaşamak ile yorumlanır. Rüyasında küçüklük halini gören kişi, geçmişi ile alakalı bir sorun yaşayacaktır. Rüyada küçüklük halinin görülmesi, öksüz ve yetim olan çocukları da ifade etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani