Rüyada “Rüyada Küçük Yılan Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Küçük Yılan Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada küçük yılan görmek, rüya sahibinin etrafında, onun arkasından iş çeviren, hakkında kötü düşüncelere sahip olan ve bu düşünceleri hayata geçirmeyi planlayan insanları tasvir etmektedir. İş hayatında veya aile hayatında bulunabilecek olan bu kişiler, sizler hakkında dedikodu yaparak adınızı lekelemeye dahi çalışabilirler.

Rüyada Küçük Yılan Görmek İslami Anlamı

İmam Cafer-i Sadık (r.a) şöyle buyuruyor; rüyada küçük yılan görmek, bir uyarıdır. İlahi manada size verilen bu uyarı, sizin hakkınızda kötü niyetlere sahip kimselerin olduğu anlamına gelir. Bu kimseler sizi ve hanenizi karalayacak uğraşlar içerisindedirler. Bu ikazı iyi değerlendirmek ve buna göre temkinli hareket etmekte fayda vardır.

Rüyada küçük yılan görmek, yaşanabilecek olan küçük çaplı hastalıklara da işaret eder. Daha önce kendinizde gözlemlemediğiniz değişikliklerin meydana gelmesi, yeni hastalıkların oluşması ya da depresyon gibi psikolojik problemlerin oluşacağı çıkarımını yapmak da mümkündür. Bununla birlikte bu rahatsızlıklar hayatınızı çok fazla etkilemese de rahatınızı kaçıracak ve size huzursuzluk getirecektir.

Rüyada Küçük Yılan Isırması

Rüyada küçük yılan ısırması, size sözle sataşan, sizi küçük düşürmeye çalışan ve içten içe size kıskançlık besleyen kimselerin varlığını temsil eder. Bu kimseler aile içerisinde olabileceği gibi, okul ya da iş ortamında da karşılaştığınız kimseler olabilir.

Rüyada Küçük Yılan Sokması

Rüyada küçük yılan sokması, size karşı kin besleyen insan veya insanların sizin hakkınızda dedikodu yaptığını ve bu dedikoduların size ulaşacağının habercisidir. Bu dedikoduları yapan kimseler, sizi çekememekte ve her fırsatta adınızı karalamak için uğraş vermektedirler. Ayrıca siz bu insanlarla muhatap oldukça yüzünüze gülmekte ve size olan art niyetlerini belli etmemeye çalışmaktadırlar.

Rüyada Küçük Yılanı Öldürmek

Rüyada küçük yılanı öldürmek, sizin hakkınızda laf taşıyan şahıslar ile yüzleşeceğiniz ve onları bertaraf edeceğiniz anlamına gelir. Sizin arkanızdan iş çeviren bu kişilerden haberdar olma vaktinizin geldiğini ve onlarla yüzleşmek için hazırlanmanız gerektiğini müjdeler. Ayrıca, hafif bir rahatsızlığınız varsa bu rahatsızlığınızın en kısa zamanda geçeceği ve eski sağlığınıza kavuşacağınızın da haberini vermektedir.

Rüyada Küçük Yılan İle Oynamak

Rüyada küçük yılan ile oynamak, aileniz veya yakın çevrenizde sizi kötüleyen ve sizinle ilgili gıybet yapan kimseler ile samimi olduğunuzu işaret etmektedir. Bu kimselerin amaçlarından haberdar olmadığınızı ve bu yüzden de onlarla fazla samimi olduğunuzu göstermektedir. Bu kişiler de sizin samimiyetinizi kötüye kullanmakta, sizin zayıf yönleriniz hakkında başka yerlerde sizi karalayan sözler kullanmaktadırlar.

Rüyada Küçük Yılan Saldırması

Rüyada küçük yılan saldırması, sizin hakkınızda kötü niyetli planları olan insan veya insanların artık harekete geçecekleri manasını taşır. Uzun süredir bu planları kurmakta olan kişi veya kişiler kısa zaman içerisinde harekete geçecektirler ve sizi küçük düşürmek, zarara uğratmak isteyecektirler. Sizin için bir çeşit uyarı niteliği taşıyan bu rüya, daha temkinli hareket etmeniz ve her şeye hazırlıklı olmanız gerektiği mesajını vermektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani