Rüyada “Rüyada Küçük Kız Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Küçük Kız Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Küçük Kız görmek, kötü olaylar yaşamak ile yorumlanır. Rüyada küçük kız gören kimse, küçük ama tatsız tartışmaların yaşanmasını delalet eder. Rüyada küçük kız görmek ile ilgili alimlerin dini yorumları şöyle olmuştur.

Rüyada Küçük Kız Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyasında küçük kız gören kişi, kötü haberler alacak ve sıkıntılı günler geçirecektir demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada küçük kız görmeyi, aile için de yaşanacak anlaşmazlıklar ve fikir çatışmaları ile tabir etmiştir.

Rüyada Küçük Kız çocuğu Görmek

Rüyada küçük kız çocuğu görmek, sorun ve sıkıntıların yakın çevredeki kişilerden kaynaklı oluşu ile tabir edilir. Rüyasında küçük kız çocuğu gören kişi, sakinliğini korumalı ve yaşanan olaylarda öfke ile kararlar vermemelidir. Rüyada küçük kız çocuğu görmek, sözlü tartışmaların yaşanacağının habercisidir.

Rüyada Küçük Kız Bulmak

Rüyada küçük kız bulmak, iyi niyetin kullanılması ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, iyilik yaptığı kişilerden kötülük görecek ve üzülecektir. Rüyada küçük kız bulmak, alınan zararlara ve maruz kalınan kötü sözlere rağmen affedici olmak ile yorumlanır.

Rüyada Küçük Kız Kaybetmek

Rüyada küçük kız kaybetmek, düşmanlardan kurtulmak, onları alt etmek ve zarar almamak ile yorumlanır. Rüyasında küçük kız kaybettiğini gören kişi, edilen kötü sözleri duymayacak ve hakkında konuşan insanlardan farkında olmadan uzaklaşacaktır. Küçük kız çocuğu kaybetmek ve aramak, zarar alınacağı bilinen kişiler ile görüşmek ve tehlikeli işler yapmak ile de tabir edilir.

Rüyada Küçük Kızın Ağlaması

Rüyada küçük kızın ağlaması, kişilere verilen zarar ve bu zarardan herkesin etkilenmesi ile yorumlanır. Rüyasında küçük birinin ağladığını gören kişi, sorunlarına kimsenin ailesini dahil etmemeli ve erdemli davranmalıdır. Küçük bir çocuğun ağladığını görmek, esirgenen yardımların gün yüzünü çıkarılması gerektiğini delalet eder.

Rüyada Küçük Kızla Evlenmek

Rüyada küçük kızla evlenmek hem dini hem de yasal olmayan işleri yapmak ve günaha girmek ile yorumlanır. Rüyasında küçük kız ile evlendiğini gören kişi, büyük günahlar işlemiş ve bundan utanmamıştır. Rüyada başka birini küçük kız ile evlenir iken görmek, yapılan haksızlıklara ve suçlara göz yummak, sorumsuz olmak ile işarettir.

Rüyada Küçük Kız Sevmek

Rüyada küçük kız sevmek, gönül ilişkileri ile yorumlanır. Rüyasında küçük kız sevdiğini gören kişi, ayrılıklar yaşayacak ve gönül yaralarına çare arayacaktır. Küçük kız sevmek, eşlerin aralarında ki muhabbetin az olduğuna delalet etmektedir.

Rüyada Küçük Kız Öpmek

Rüyada küçük kız öpmek, sevmek ve kavuşmak ile yorumlanır. Rüyasında küçük bir kız öptüğünü gören kişi, istediklerine kavuşacak ve sevdikleri ile birlikte rahat bir hayat yaşayacaktır.

Rüyada Küçük Kızını Dövmek

Rüyada küçük kızını dövmek, aciz insanlara karşı merhametsiz olan güçlü kişiler ile tabir edilir. Rüyasında küçük kızını dövdüğünü gören kişi, kibir ve büyüklenme ile korku veren kişidir.

Rüyada Küçük Çocuk Görmek

Rüyada küçük çocuk görmek, müjdedir. Rüyasında küçük çocuk gören kişi, ailesinden beklediği yardımı ve desteği görecektir. Küçük çocuk gören kişi, borçlarını kısa zaman içinde ödeyecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani