Rüyada “Rüyada Küçük Kedi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Küçük Kedi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Küçük Kedi görmek, nankör kişiler ile yorumlanır. Rüyasında küçük kedi gören kimse, çevresinde düşman biriktiren kişidir. Rüyada küçük kedi görmek, nankör insanları da temsil etmektedir. Rüyada küçük kedi görmek ile alakalı alimler, dini yorumlarını şu şekilde yapmıştır.

Rüyada Küçük Kedi Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyasında küçük kedi gören kişilerin, yardım ettiği yerler çoktur ve bu yerlerden nankörlük görecektir yorumunu yapmıştır. İmam Nablusi (r.a) Rüyada küçük kedi görmeyi, zarar vermeye gücü yetmeyen düşman ile yorumlamıştır.

Rüyada Küçük Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada küçük kedi yavrusu görmek, dost görünen fakat niyeti kötü olan kişileri temsil eder. Rüyasında küçük kedi yavrusu gören kişi, yakın akrabalarından zarar görecektir. Kedi yavrusu görmek, borçların geri alınamaması ve bu durumdan kaynaklanan maddi sıkıntıları da delalet etmektedir. Rüya sahibinin hayatında kötü gelişmeler olacak ve üzüntülü günler geçirecektir.

Rüyada Küçük Kedi Sevmek

Rüyada küçük kedi sevmek, zarar gelecek işleri bilerek yapmak ve kabul etmek ile yorumlanır. Rüyasında küçük kedi sevdiğini gören kişi, zarar alacağını bildiği bir işi yapmak ister. Rüyada görülen kedi, sessiz ve sinsi düşmanları da temsil etmektedir. Küçük kedi seven birini görmek, başkalarını doldurmak, huzur kaçırmak anlamına gelmektedir.

Rüyada Küçük Kedi Beslemek

Rüyada küçük kedi beslemek, kötü niyetli kişilere yardımcı olmak ve destek olmak manasına gelmektedir. Rüyasında küçük kedi beslediğini gören kişi, çocuklarını kin ile büyüten ve hayırsız işlere tetikleyen kişilerdir. Rüyada küçük kedi besleyen birini görmek, yakın zamanda mal kaybı yaşanacağını temsil etmektedir.

Rüyada Küçük Kedi Almak

Rüyada küçül kedi almak, niyeti kötü olan kişilere yardım ve yataklık etmek ile yorumlanır. Rüyasında küçük kedi aldığını gören kişi, yapılan yanlışlara göz yumacak ve üstünü örtecektir.

Rüyada Yeni Doğmuş Kedi Görmek

Rüyada yeni doğmuş kedi görmek, iyi işlerde aceleci davranmak ve sonuçlarının kötü olması ile tabir edilmektedir. Rüyasında yeni doğmuş kedi gören kişi, iyi haberler alacak fakat kısa süre sonra bu haberler ile alakalı sorunlar yaşayacaktır. Yeni doğmuş kedi, faizli borç olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada yavru kedi görmek, küçük sorunların ilerleyen zamanlarda büyük sıkıntılara yol açacağının habercisidir. Rüyasında yavru kedi gören kişi, önem vermediği sorunlardan kaynaklı büyük sıkıntılar yaşayacak ve büyük borçlar altında kalacaktır.

Rüyada Kedi Yavruları Görmek

Rüyada kedi yavruları görmek, akrabalar arasında yaşanacak husumet ile yorumlanır. Rüyasında kedi yavruları gören kişi, akraba ilişkilerinde dikkatli olmalı ve sözlerine dikkat etmelidir. Yavru kediler, üzücü haberleri ve kavgaları da delalet etmektedir.

Rüyada Beyaz Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek, kötü işler ile uğraşarak hayatını harcayan yaşlı kişileri ifade eder. Rüyasında beyaz kedi yavrusu gören kişi, aldığı öğütleri sorgulamalıdır ve düşünceli davranmalıdır. Beyaz kedi, sevimli görünen düşmanı da temsil etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani