Rüyada “Rüyada Kucaklamak” Görmek

Rüyada Kucaklamak

Rüyada Kucaklamak, hasretin son bulması ve kavuşmalar ile yorumlanır. Rüyada kucakladığını gören kimse, büyük özlemler ve bu özlemlerden kaynaklanan üzüntüler ile de tabir edilir. Rüyada kucaklamak ile alakalı alimlerin İslami yorumları şu şekilde olmuştur.

Rüyada Kucaklamak İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada kucaklamayı, kavuşmak ve hasret gidermek ile tabir etmiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyasında birini kucakladığını gören kişi, özlediği kişiler ile buluşacak ve ayrılmayacaktır yorumunu yapmıştır. İmam Nablusi (r.a) Kucaklamak, sahiplenmek ve değer vermektir. Yorumunu yapmıştır.

Rüyada Kedi Kucaklamak

Rüyada kedi kucaklamak, nankör kişilere karşı duyulan sevgi ve saygı ile tabir edilir. Rüyasında kedi kucakladığını gören kişi, çok sevdiği kişilere karşı dikkatli olmalıdır. Kedi kucaklamak, sevilen kişilerden büyük zararlar almak ile tabir edilir. Rüyasında kedi kucakladığını gören kişi, sevgi verdiği kişilerin sevgisizliklerini hissedecektir.

Rüyada Bebek Kucaklamak

Rüyada bebek kucaklamak, evlat acısı ve hasreti ile yorumlanır. Rüyasında bebek kucakladığını gören kişi bebek sahibi değil ise, bebeğe karşı büyük özlem duymaktadır. Rüyasında bebek kucakladığını gören kişi evlat sahibi ise, evladı ile alakalı sağlık sorunları yaşayacak ve bir süre evladından ayrı kalacaktır.

Rüyada Kuzu Kucaklamak

Rüyada kuzu kucaklamak, annesine düşkün kişileri temsil eder. Rüyada kucaklanan kuzunun melediğini duymak, anneye karşı duyulan özlemi delalet eder. Kuzu kucaklayan birini görmek, hayvan sevgisi olan fakat hayvanlardan korkan kişiler ile yorumlanır.

Rüyada Koyun Kucaklamak

Rüyada koyun kucaklamak, sevilen kişilerden yana duyulan sözlere kırılmak ve hayal kırıklığına uğramak ile tabir edilir. Rüyasında koyun kucakladığını gören kişi, büyük özlem ile beklediği kişilerden kötü haberler alacaktır.

Rüyada Köpek Kucaklamak

Rüyada köpek kucaklamak, sevginin karşılığını görmek ve sadık dostlar ile tabir edilir. Köpek kucakladığını gören kişi evli ise, eşinden yana emin olmalı ve şüphelere yer vermemelidir. Köpek kucaklamak, iyi dostlar edinmek ile de tabir edilir.

Rüyada Ölüyü Kucaklamak

Rüyada ölüyü kucaklamak, kaybedilmek üzere olan kişiler ile yorumlanır. Rüyasında ölü birini kucakladığını gören kişi, büyük üzüntüler yaşayacak ve kayıplardan sonra kıymet bilecektir. Ölü birini kucaklamak, çaresizlik ve ayrılık ile de tabir edilir.

Rüyada Çocuğu Kucaklamak

Rüyada çocuğu kucaklamak, vicdan ve merhamet sahibi olan kişileri temsil eder. Rüyasında kendi çocuğunu kucakladığını gören kişi, iyi aile olmak için çabalayan kişidir. Rüyada başkasının çocuğunu kucaklamak, sahiplenme duygusu barındıran kişiler ile yorumlanır.

Rüyada Kucak Dolusu Balık Görmek

Rüyada kucak dolusu balık görmek, bolluk ve bereket ile yorumlanır. Rüyasında kucak dolusu canlı balık gören kişi, ailesinden maddi destekler alacak ve rahat bir hayat yaşayacaktır. Rüyasında kucak dolusu ölü balık gören kişi, miras sahibi olacak ve değeri büyük olan mal sahibi olacaktır. Rüyada kucak dolusu balık görmek, zor zamanda gelecek büyük yardımlar ve müjdeli haberler ile de tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani