Rüyada “Rüyada Kristal Görmek” Görmek

Rüyada Kristal Görmek

Rüyada Kristal görmek, güzel ve hayırlara yorulmaktadır. Rüyasında kristal gören kimse, geleceği için doğru kararlar verecektir. Rüyada kristal görmek, temiz niyet ve iyi düşünceleri temsil etmektedir. Rüyada görülen kristalin bir diğer anlamı ise, zenginliktir. İslami yorumlarını alimler, şu şekilde tabir etmişlerdir.

Rüyada Kristal Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada kristal görmek, aydınlık ve rahat bir gelecektir. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında kristal gören kişi, fakirlikten kurtulacaktır. Rahat ve refah içinde yaşayacaktır yorumunu yapmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyasında kristal gören kişi, iyi haberler alacak, borçlarından kurtulacak buyurmuştur.

Rüyada Kristal Avize Görmek

Rüyada kristal avize görmek, aydınlık geleceğin habercisi olarak yorumlanır. Rüyasında kristal avize gören kişi, hayatı boyunca başarılı olacaktır. Kristal avize almak, fikirlerine değer verilen bir büyükten akıl almak, öğüt almak ile yorumlanmaktadır. Rüyada görülen kristal avize, başarının da temsilidir. Kristal avize yakmak, kısa zaman içinde beklenen başarıya ulaşmak olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kristal Bardak Görmek

Rüyada kristal bardak görmek, mal ve zenginlik ile tabir edilmektedir. Rüyasında kristal bardak gören kişi, önemli konuşmalardan sonra alacağı kararlar ile rahata erecektir. Rüyada kristal bardaktan su içmek, beklenmeyen şekilde gelişen iyi şeyler ile yorumlanır. Rüyada kristal bardak almak, birikim ve yatırım olarak anlamlandırılır.

Rüyada Vazo Görmek

Rüyada vazo görmek, iyi haberler işitmek ile yorumlanmaktadır. Rüyada değerli bir vazo görmek, miras bırakmak için mal satın almayı temsil eder. Rüyasında birine vazo aldığını gören kişi, yakın zaman içinde değerli bir hediye alacaktır. Vazo, sabır ile kazanılan para anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kristal Kadeh Görmek

Rüyada kristal kadeh görmek, iyi olmayan işlerden kazanılan para ile mal sahibi olmayı delalet eder. Rüyasında kristal kadehten içki içtiğini gören kişi, yaptığı işlerden zarar görecektir. Rüyada başka birinin kristal kadeh ile içki içtiğini görmek, başkalarının hata ve yanlışları için sus payı almak ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Kristal Kolye Görmek

Rüyada kristal kolye görmek, ünlenmek ile tabir edilir. Rüyasında kristal kolye taktığını gören kişi, iş veya okul hayatında adını duyuracak büyük başarılar elde edecektir. Rüyada kristal kolye almak, değerli bir hediye alarak mutlu olmak ile yorumlanır.

Rüyada Kristal Şekerlik Görmek

Rüyada kristal şekerlik görmek, aile arasında yaşanan sorunların çözülmesini delalet eder. Rüyasında kristal şekerlik gören kişi, sorun yaşadığı kişiler ile barışacak ve anlaşma sağlayacaktır. Kristal şekerlik, hoş sohbetler ve müjdeleri de temsil etmektedir.

Rüyada Kristal Taş Görmek

Rüyada kristal taş görmek, değersiz bir malın değer kazanması ile yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi, değersiz gördüğü malları sayesinde rahata kavuşacaktır. Kristal taş, ev almak ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Kristal Ayna Görmek

Rüyada kristal ayna görmek, bekar kişiler için güzel bir kişi ile evliliği temsil eder. Kristal aynaya bakmak, kendine güvenen kişileri delalet etmektedir. Kristal aynaya bakan birini görmek, çevredeki kişileri kıskanmak ve onları gibi olma isteği ile yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani