Rüyada “Rüyada Krema Görmek” Görmek

Rüyada Krema Görmek

Rüyada Krema görmek, ele geçen toplu bir para ile yeni bir işe girişmeye işaret eder. Rüyada krema gören kimse, krema alıp akabinde kaybettiğini gören kişinin gerçek hayatta yaptığı planlar alt üst olur. Rüyada krema görmek, krema ile birlikte bir çocuğu sevindirdiğini gören kimse sevap dolu bir hayat geçirir.

Rüyada Krema Görmek İslami Anlamı

Rüyada krema görmek, Cafer-i Sadık demiştir ki: Rüyada krema görmek tatlı bir birliktelik sonucu ikiz çocukların varlığına delalettir.

Rüyada Krema Almak

Rüyada krem almak ticarete atılmaya, ticarette başarılı olup aile geçindirmeye, eve ekmek götürmeye ve ekonomik temelli elde edilmiş özgürlüğe işaret eder.

Rüyada Krema Yemek

Rüyada krema yemek ağız tatlılığı içerisinde geçen bir geziye işaret eder. Bununla birlikte gidilen yollar, aşılan dağlardan sonra ferah bir mekana ulaşma anlamın da taşır. Rüyasında ellerine bulayarak krema yiyen kişi sefaletten sonra bolluk ve bereket dönemine ani bir geçiş yapar. Yediği kremanın üzerinde meyve parçaları gören kişinin kız evladı olur.

Rüyada Krema Yapmak

Rüyada krema yapmak tamamen gönüllü bir şekilde insanlara yardım etmek anlamına gelir. Anı zamanda pazar, ticaret, çadır, sığınmaya ihtiyaç duymak gibi ikincil anlamlar da taşır. Rüyasında yaptığı kremayı duvarlara sürdüğünü gören kimsenin hayalleri gerçek olur. Kremayı tadıp bayıldığını gören kimse çok yakın bir tanıdığının ağır ihanetine uğrar.

Rüyada Fındık Kreması Görmek

Rüyada fındık kreması görmek alınan borca, tutulmayan söze, kıyılan nikaha, eve girip çıkan dost görünümlü birinin gizli düşmanlığına işaret eder. Fındık kremasını bir marketten ya da ona benzer bir yerden çaldığını gören kişi gerçek hayatında pişman olacağı birkaç harekette bulunur.

Rüyada Kremalı Bisküvi Görmek

Rüyada kremalı bisküvi görmek abi ile gerçekleşecek maddi odaklı bir tartışmaya işarettir. Kremalı bisküviyi tanımadığı insanlara dağıttığını gören kimse gerçek hayatında hayır dualarını toplayarak kutlu kişiler mertebesine erişir.

Rüyada Krem Şanti Görmek

Rüyada krem şanti görmek yapılan bir eylem, hareket ya da sarf edilen bir kelam, söz ile birlikte aile büyüklerinden birini kırmaya işaret eder. Evde uzun süreli bir tatsızlık yaşanma ihtimali söz konusu olabilir. Krem şanti ile yüzünü boyadığını gören kimse hiç ummadığı bir yerden haber alıp sevinir.

Rüyada Kremalı Pasta Görmek

Rüyada kremalı pasta görmek genç erkekler için acilen askere ya da bir göreve gitmeye delalet eder. Gelen celp ile birlikte denizaşırı bir görevde vatani görev yerine getirilir. Kremalı pastayı elinden kayırıp düştüğünü gören kimse için biraz daha dikkatli olacağı ve etrafındaki insanlara özen göstereceği bir süreç başlayacak demektir.

Rüyada Pasta Kreması Görmek

Rüyada pasta kreması görmek atılan yüzüğe işaret eder. Bu rüyayı gören kişi eğer evlenme aşamasındaysa son dakika bir anlaşmazlık, bir uyuşmazlık çıkar. Nişanlı çiftler için ayrılık ve bir daha kavuşamama söz konusu olur. Aileler araya girse de sonuç ayrılık olarak kalır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani