Rüyada “Rüyada Krem Görmek” Görmek

Rüyada Krem Görmek

Rüyada Krem görmek, rüya yorumcularının geneline göre, rüya sahibinin iş hayatında bir takım sorunlar yaşadığı ve bu yüzden gergin olduğuna işaret eder. Rüyada krem gören kimse, gerginliğin kişinin ev hayatına da bir hayli yansıdığı anlamına gelmektedir. Rüyada krem görmek, kişi bu olaylar yüzünden kendine dikkat etmeyebilir ve hastalanabilir. İslam alimlerine göre farklı şekillerde yorumlanabilir.

Rüyada Krem Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüya sahibi rüyasında yara olan bir yerine krem sürdüğünü görüyor ise yakın zamanda zor bir duruma düşeceğine ve bu durumdan kurtulmak için yakınlarından yardım isteyeceğine delalettir.

Rüyada Krem Almak

Rüyada krem aldığını gören rüya sahibinin maddi anlamda eli açılacaktır. İş hayatında yolunda gitmeyen şeyler varsa yoluna girecektir. Terfi alacaktır ve yükselecektir. Gelecek için planladığı birikimleri yapabilecek duruma gelecektir.

Rüyada Krem Sürmek

Rüyada krem sürdüğünü gören kişinin sosyal hayatında bir takım sıkıntılar ve bozulmalar olacaktır. Kendisini üzen bir durum sonucunda etrafındaki kişilerden yardım isteyecektir. Çözüm bulabilirse hayırlı işlere başlayacaktır.

Rüyada Krem Satmak

Rüyada krem sattığını gören kişi yeni bir ortama girecektir ve girdiği bu ortamda iyi niyetli ve neşeli insanlarla tanışacaktır. Bu insanlar ile barış içinde ve sevgi dolu bir yaşam sürecektir. Bazı yorumculara göre ise evden bir cenaze çıkacağına işarettir.

Rüyada El Kremi Görmek

Rüyasında el kremi gören kişi yakın zamanda iş hayatıyla alakalı bir girişimde bulunacaktır fakat işler hiç hayal ettiği gibi gitmeyecektir. Bu girişim sonucunda büyük bir parasal kayıp yaşayacaktır. Zora girecektir. Aile hayatında ise mutluluk verici haberler olacaktır.

Rüyada Beyaz Krem Görmek

Rüyasında beyaz krem gören kimse yakın zamanda tanımadığı birine farkında olarak veya olmayarak bir yardımda bulunacaktır. Bu yardımın karşılığında ise birçok hayır duası alacaktır. Aile içerisinde ise bir takım sıkıntılar yaşanacaktır. Aileyi huzursuz etmek isteyen birinin iftira atmasıyla aile bireylerinden biri haksızlığa uğrayacaktır ve aile ile arası bozulacaktır.

Rüyada Dudak Kremi Görmek

Rüyada dudak kremi görmek bir kişinin yakın bir zamanda sevdiği birine istemeden söylediği bir laf yüzünden büyük pişmanlık duyuyordur. İncittiği arkadaşının gönlünü almak için rüya sahibi yakın bir zamanda iyi bir davranışta bulunacaktır. Eğer dudak kremi renkli ise yapmak istediğinizden farklı yönde bir işe girişeceksiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Vücuda Krem Sürmek

Rüyada vücuda krem sürmek gören kişi yakın bir zamanda çok fazla günah işlemeye başlayacaktır. Bu günahlar yüzünden parasal anlamda sıkıntıya düşecektir. Manevi anlamda ise huzursuzluklar yaşamaya başlayacaktır.

Rüyada Yeşil Krem Görmek

Rüyada yeşil krem görmek kişinin genel olarak çevresinde ve iş hayatında sevilip sayılan biridir. Eğer kişinin bir yere borcu varsa ödeyecek, sağlık problemi var ise hemen iyileşme yoluna gidecektir. İş hayatındaki kazancı ise azar azar artmaya başlayacaktır. Aile hayatı huzurlu günler görecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani