Rüyada “Rüyada Koyu Renkli Kedi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Koyu Renkli Kedi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada koyu renkli kedi görmek hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Rüyada koyu renkli rüya gören kimsenin işlerinin açılacağına kazancının artacağına işaret eder. Rüyada koyu renkli kedi gören kimsenin aile hayatında da mutlu ve huzurlu günlerin geleceğinin habercisidir.

Rüyada koyu renkli kedi görmek rüya sahibinin iş yaşamındaki statüsünün artacağına, maddi olarak daha rahat günler yaşayacağına ya da rütbe artışına delalet eder. Bu rüyayı gören kimsenin aile yaşantısında da sevinç dolu haberler ile mutlu anlar yaşanacağına delalet eder.

Rüyasında koyu renkli kedi gören kimse düşmanlarının zararlı davranışlarından korunacaktır. Kendisine kötülük besleyenlerin planları suya düşecektir. Yani rüyada koyu renkli kedi görmek her anlamda hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Koyu Renkli Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada koyu renkli yavru kedi görmek rüya sahibinin duygusal ve sezgilerinin güçlü bir kimse olmasına delalet eder. Bir başka yoruma göre ise rüyada koyu renkli yavru kedi gören kimse düşmanlarının farkına varacağına, yakınında bulunan dost bildiklerinin gerçek yüzünü görerek onları yaşamından çıkaracağına delalet eder.

Rüyada koyu renkli yavru kedi görmek rüya sahibi eğer evcil hayvan besliyor ise onun merhametli birisi olduğuna, hayırlı bir insan olduğuna yorulur.

Rüyada Koyu Renkli Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada koyu renkli kedi sevmek rüya sahibinin önsezilerinin çok kuvvetli olduğuna, önsezileri sayesinde kötü niyetli insanlardan uzak durabilen bir kimse olarak tabir edilir. Bir başka yoruma göre de koyu renkli kedi seven kişinin önsezileri ile bir tehlike sezdiğine ancak bu tehlikeyi bir türlü bulamayacağına delalet eder.

İbn Şirin Hz.’ne göre rüyada koyu renkli bir kedi görmek hizmetçi olarak tabir edilir. Rüya sahibinin etrafında onun işlerini yapan bir kimsenin varlığına işaret eder.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Koyu Renkli Kedi Yavrusu Sevmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada koyu renkli kedi yavrusu sevmek rüyayı gören kişinin cinsiyetine göre farklı yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi eğer erkek ise iş yaşamındaki bir kişiye yardımının dokunacağına, bu kişinin de bu yardımı unutup nankörlük edeceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi eğer kadın ise bir kız çocuğunun varlığına, kız çocuğuna maddi ve manevi destek sağlayacağına işaret eder. Eğer bu rüyayı gören kişi kadın ve hamile ise bebeğinin kız olacağına yorumlayan tabirciler de bulunmaktadır.

Rüyada Koyu Renkli Kedi Tırmalaması Ne Anlama Gelir?

Rüyada koyu renkli kötü tırmalaması hem hayra hem de şerre yorulmaktadır. Rüyada tırmalayan koyu renkli kedi eğer ev kedisi ise hayırlı bir olay gerçekleşeceğine, ev hanesinden bir kimsenin mutlu bir haberi ile tüm ailenin sevineceğinde delalet eder. Eğer tırmalayan koyu renkli kedi vahşi bir sokak kedisi ise haneye dışardan düşmanların zarar vermeye çalıştığı, rüya sahibinin ve ailesinin zor zamanlar geçireceği, sıkıntılı günlerin beklediği yorumu yapılmaktadır.

Rüyada koyu renkli kedi tırmalaması kedinin cinsiyetine göre de İmam Nablusi Hz. tarafından farklı yorumlanmıştır. İmam Nablusi Hz. eğer tırmalan kedi koyu renkli erkek bir kedi ise rüya sahibinin bir hastalığa yakalanacağına, yatağa düşeceğine, uzun bir süre sağlık sorununun devam edeceğine yorumlamıştır. Eğer tırmalayan kedi dişi ise rüya sahibinin ve ailesinin 1 yıl boyunca bolluk ve bereket içinde huzurlu bir yıl geçireceğine delalet eder demiştir.

Rüyada Koyu Renkli Kedi Okşadığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada koyu renkli kedi okşamak rüya sahibinin iş yaşamındaki başarılarının artacağına, maddi olarak kazancının artacağına, ek gelir kapısı açılacağına delalet eder. Rüya sahibinin maddi olarak çektiği sıkıntıların sona ereceğine ve ferahlığa delalet eder.

Kara Kedi görmenin tabiri için, Rüyada Kara Kedi Görmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Koyu Renkli Kedi Kovalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada koyu renkli kedi kovalamam rüya sahibinin hayırlı işlere gireceğine, başarılarını giderek arttıracağına, etrafındaki düşmanları tek tek def edeceğine işaret eder. Rüyada koyu renkli kedi kovalamak hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Rüya sahibinin etrafındaki kötü niyetli insanların emellerine ulaşamayacaklarına, rüya sahibinin başarılarının giderek artacağına delalet eder.

Rüyada Koyu Renkli Kedi Isırması Ne Anlama Gelir?

Rüyada koyu renkli kedi ısırması rüya sahibinin düşmanları tarafından tuzağa düşürüleceğine, rüya sahibinin kendisini bir anda kötü olayların ortasında bulacağına delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani