Rüyada “Rüyada Kovan Görmek” Görmek

Rüyada Kovan Görmek

Rüyada Kovan görmek, bolluk ve bereketlilik anlamına gelir. Rüyada kovan gören kimse, kişi maddi manevi sıkıntılarından kurtulur. Rüyada kovan görmek, her şeyi bolluk içinde yaşayacağı bir sürece girer. Rüyada görülen kovan, maddi anlamda bir takım mülkün sahibi olur. Yeni açılacak iş kapıları ve yeni gelecek kısmetler arka arkaya gerçekleşir.

Rüyada Kovan Görmek İslami Anlamı

İslam alemine göre rüyada kovan görmek birden fazla anlamlara yorumlanır. Rüyada görülen kovanı kişinin nasıl gördüğüne göre rüya farklı anlamlara işaret eder. İmam-ı Nablusi (r.a) rüyada kovan görmenin, rüyada arı kovanı görmek, rüyada boş kovan görmek, rüyada kara kovan görmek v.b gibi alt başlıklara göre yorumlanması gerektiğini aktarmıştır.

Rüyada Arı Kovanı Görmek

Rüyada arı kovanı görmek, Diyanet’e göre oldukça hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Arı kişi için kısmet anlamına gelir. Bolluk ve bereket içinde bir süreç başlar. Rüyayı gören kişinin hanesine maddi manevi bereket gelir. Rüya yorumcularına göre, bu rüya birden fazla çocuk sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Boş Kovan Görmek

Rüyada boş kovan görmek, kişinin beklediği paranın ya da iş kapısının boşa çıkacağı anlamına gelir. Rüya yorumcularına göre rüyada görülen boş kovan hayallerin ve planların boşa çıkmasına delalettir.

Rüyada Kara Kovan Görmek

Rüyada kara kovan görmek, Diyanet’e göre kötü bir haber almaya işarettir. Fakat rüya yorumcuları için hane içine gelecek bir hastalık ya da üzüntü anlamını taşır.

Rüyada Kovan Balı Görmek

Rüyada kovan balı görmek, hayırlı ve oldukça sevince yorulan bir rüya olmaktadır. Diyanet’e göre rüyada kovan balı görmek kişinin emeğinin karşılığı olan helal mal ve helal parayı kullanması anlamına gelir. Rüya yorumcuları ise kovan balını kişinin tatlı dilli bir kimse olmasına yorumlar.

Rüyada Arı Kovanı Yakmak

Rüyada arı kovanı yakmak, miras kavgaları anlamına gelir. Kişinin hane içinde birinci derece yakınları ile mal paylaşmazlığı gibi durumlar yaşamasına delalet eder. Aynı şekilde rüyayı gören kişi yakın zamanda yanlış ve bilinçsiz bir yatırım yapmış olacaktır. Rüya yorumcularına göre, rüyada arı kovanını yakan kişi maddi kazançlarını harcarken dikkat etmelidir.

Rüyada Arı Kovanı Temizlemek

Rüyada arı kovanı temizlemek, kişinin hoşnut olmayacağı işlere bulaşması veya can sıkıcı olaylar içinde adının geçeceği anlamına gelir. Ancak Diyanet’e göre arı kovanını temizleyen kişi evladı ya da eşi tarafından can sıkıcı olaylar içinde kalarak bunları toparlamaya çalışıyor olacaktır.

Rüyada Arı Peteği Görmek

Rüyada arı peteği görmek, kişi için hayırlı bir eş ve hayırlı bir evlilik anlamına gelir. Diyanet’e göre bu rüya helal süt emmiş bir eşi işaret eder.

Rüyada Bal Dolu Kovan Görmek

Rüyada bal dolu kovan görmek, rüyayı gören kişinin evlatları tarafından yüzünün gülmesi ve övüneceği olaylar yaşamasına işaret eder. Rüya yorumcularına göre bu rüyayı gören kişinin evladından helal para alması olarak yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani