Rüyada “Rüyada Kötü Adam Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kötü Adam Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kötü Adam görmek, dost görünümlü fesat kişilerin kötü planlar yaptığına işaret eder. Rüyada kötü adam gören kimse, kötü adamları bir odaya toplayıp kilitlediğini gören kişi birçok kişi tarafından alkış ve tebrik toplar.

Rüyada Kötü Adam Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık buyurmuştur ki: Rüyada kötü adam görmek dedikodu malzemesi toplamak için eve sık sık girip çıkan bir kadının sinsi varlığına işaret eder.

Rüyada Kötü Adamdan Kaçmak

Rüyada kötü adamdan kaçmak hayırlara vesile olacak yeni iş kapılarını denemek ve o kapılardan birinde başarılı olmak anlamına gelir. Kötü adamdan kaçıp uzaklara karıştığını gören kişi kendisini hakiki hayatında sıkan ve boğan hadiselerden yavaş yavaş kurtulacak demektir. Kötü adamın birçok kişi ile birlikte kendisini kovaladığını gören kişi herkese karşı tek başına mücadele eder ve zafer elde eder.

Rüyada Kötü Adam Dövmek

Rüyada kötü adam dövmek ailenin başına bela olmuş bir kişiyi zor kullanarak evden uzaklaştırmaya delalettir. Rüyasında sadece ellerini kullanarak kötü adam dövdüğünü gören kişi el emeği ile birlikte bereketli kazançlara imza atar. Rüyasında bir sopa yardımı ile kötü adam dövdüğünü gören kişi kısa bir süreliğine şehir dışına çıkarak ekonomisini düzeltir.

Rüyada Kötü Adamla Konuşmak

Rüyada kötü adamla konuşmak mesnetsiz ve dayanıksız hikmetlerin peşinde koşup ilim yolundan sapmaya delalettir. Rüyasında kalabalık bir ortamda kötü adamla fısır fısır konuştuğunu gören kişi gizli ve yasa dışı işlere karışarak özgürlüğünü tehlike atar. Rüyada kötü adamlarla konuşmak suretiyle işbirliği yaptığını gören kişi tüm arkadaşlarını ve yakın çevresini kaybederek cürüm dolu bir geleceğe adım atar.

Rüyada Kötü Adam Öldürmek

Rüyada kötü adam öldürmek haneye dadanmış ve felaket ihtimali bulunan bir kişiden ilelebet kurtulmak demektir. Aynı zamanda kötü adamın can çekişerek öldüğünü gören kişinin evine nur yağar. Rüyada kötü bir adamı bıçak darbeleriyle öldürdüğünü gören kişi etrafındaki dedikodu ve fesat bolluğundan kurtulur. Rüyada tabanca kullanarak kötü adamı öldürdüğünü gören kişi uzaktan gelen kötü bir haber ile sarsılır. Kısa bir zamanda kendini toparlar.

Rüyada Kötü Adam Olmak

Rüyada kötü adam olmak pişman olunacak şeyler yapmak anlamına gelir. Kişi günahkar bir şekilde birbiri ardına hata yaparak hem aile büyüklerini hem de hane içindekileri gücendirecek eylemler içerisine girer. Rüyada kötü adam olup siyahlar içerisine girmek ölüm meleğinin habercisi olarak lanse edilmektedir. Rüyada birkaç kişi ile birlikte çete kurup kötü adam olduğunu gören kişi bulunduğu vilayetten kovulur ve sürgün yaşamı sürer.

Rüyada Kötü Adam Kovmak

Rüyada kötü adam kovalamak genel olarak borçlanmaya ve alacaklılar ile yaşanacak sıkıntılara işarettir. Rüyada kendi evi içerisinde kötü adam kovaladığını gören kişinin evinden bir hasta çıkar. Uzun bir nekahet döneminden sonra bu hasta eski sağlığına yeniden kavuşur. Rüyasında kötü bir adam tarafından kovalandığını gören kişinin kapıldığı korkular bir bir gerçek olur. Yakalandığını gören kişi ekonomik temelli bir mahkumiyet içerisine girer.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani