Rüyada “Rüyada Kot Görmek” Görmek

Rüyada Kot Görmek

Rüyada Kot görmek, kişinin iş hayatında başarılara imza atmasına yorumlanır. Rüyada kot gören kimse, kişi yakın zamanda büyük işler başarır ve iyi kazançlar elde edeceği bir sürece girer. Rüyada kot görmek, rüyayı gören kişinin hanesi içinde de bu başarılara da bağlı olarak bolluk ve bereketlilik girecektir.

Rüyada Kot Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre rüyada kot görmek rüyayı gören kişi için gördüğü şekle göre farklı anlamlar ile yorumlanmalıdır. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; rüyada kot gören kişinin rüyasına yüklenecek anlam rüyada kot ceket görmek, rüyada kot pantolon görmek, rüyada kot etek görmek veya rüyada yırtık kot görmek gibi anlamlarıyla farklı şekilde yorumlanmalıdır.

Rüyada Kot Ceket Görmek

Rüyada kot ceket görmek, kişi için sırtına binecek yükün anlamını ifade eder. Rüya yorumcuları bu rüyayı kişinin manevi sıkıntılarına yorumlamaktadır. Fakat Diyanet’e göre bu rüya yine hane içine girecek olan parayı temsil eder.

Rüyada Kot Pantolon Görmek

Rüyada kot pantolon görmek, her türlü rüyayı gören kişi için zenginlik ifade eden bir rüya olmaktadır. Bu yorum Diyanet’e göre de varlığı ve zenginliği işaret eden bir anlam ifade etmiştir.

Rüyada Kot Etek Görmek

Rüyada kot etek görmek, rüya yorumcularına göre kişinin eline geçecek anne ya da babadan kalacak miras haberlerine işaret eder. Kişinin mahkeme ile sonuç bulmamış maddi tüm işleri sonuçlanır. Ancak Diyanet’e göre bu rüya haneye girecek kız evlat olmaktadır.

Rüyada Yırtık Kot Görmek

Rüyada yırtık kot görmek, rüyayı gören kişi için maddi sıkıntıların yaşanacağı bir sürece girmeyi delalet eder. Diyanet’e göre bu rüya boşa harcanan para ve bilinçsiz yapılan yatırımlardır.

Rüyada Kot Pantolon Denemek

Rüyada kot pantolon denemek, kişinin girmeye çalıştığı büyük işleri ve hırsı temsil eder. Ancak kişinin yarım kalan işleri olması veya iş yerinde ki konumunu değiştirmek itibariyle çaba göstermesi de bu rüyanın anlamı olmaktadır.

Rüyada Kot Gömlek Görmek

Rüyada kot gömlek görmek, rüya yorumcularına göre kısmet almaktır. Kısmet maddiyat dışında haneye girecek yeni bir kişiyi, beklenen paraların gelmesini ya da hayırlı bir evlat haberi almayı işaret eder. Diyanet’e göre bu rüya kişinin erkek evlat haberi almasıdır.

Rüyada Kot Şort Görmek

Rüyada kot şort görmek, rüyayı gören kişinin yarım kalan işlerini, iş haberi beklemeyi ya da evlilik yolunda yoluna girmeyen işler olduğunu işaret eder. Diyanet’e göre de bu rüya yine kişinin iş kapısı arayışı içinde olmasına ve bir süre daha sıkıntılı bir evre geçirecek olmasına işaret eder.

Rüyada Kot Yelek Görmek

Rüyada kot yelek görmek, kişi için mevki sahibi bir kimse ile evlenmek anlamı taşır. Kişinin dünya evine gireceği insanın önlük giyilen bir meslek edinmiş olmasına delalet eder. Eğer rüyayı gören kişinin hanesi içinde de bekar kimse varsa bu rüya kişinin evlenmesi anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani