Rüyada “Rüyada Kot Etek Görmek” Görmek

Rüyada Kot Etek Görmek

Rüyada Kot Etek görmek, rüyadaki detaylara göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada kot etek gören kimse, eteği kimin giydiği, eteğin boyu ve rengi oluşturmaktadır. Rüyada kot etek görmek, eğer eteği giyen erkekse bu hayra alamet değildir. Kişinin kısa ve istenilmeyen duygusal ilişkiler kuracağına insanlarla ilişkilerinin zarar göreceğine, dedikodulara alet olup beğenilmeyecek fazla söze maruz kalacağına delalettir.

Kot eteği giyen evli bir kadınsa rüyada kot etek görmek tekrar olumsuz bir anlam taşır. Kişinin eşinden yeterli ilgiyi görememesine delalettir. Genç ve bekar bir kadın kot etek giydi ise bu durum kişinin uygunsuz davranışlarından ötürü sosyal alanda eleştiriye maruz kalacağına işaret olarak yorumlanır. Yaşlı kadının kot etek giymesi, çocuklarıyla arasında geçici kırgınlıkların yaşanacağına işaret olarak yorumlanmaktadır. Diğer yandan uzun kot etek giymek söz konusu olduğunda rüyada kot etek görmek hayra işarettir.

Rüyada Kot Etek Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a)’ya göre kişinin uzun, mutlu ve sadık bir evliliğe işarettir. Uzun kot etek giyen yaşlı kimseler için umre yolu görünmektedir. Erkeklerin uzun kot etek giymesi de hayra alamettir. İyi kalpli ve toplum tarafından özenilen bir eş ile iman gücünün artmasına delalettir.

Rüyada Kot Etek Giymek

Rüyada kot etek giymek, kişinin yakın arkadaşıyla ilgilidir. Kişinin yakın arkadaşının yapmış olduğu bir hatadan dönüp çok rahat edileceğine delalettir. Rahat günler için müjdedir.

Rüyada Kot Etek Denemek

Rüyada kot etek denemek, kişinin onurlu bir yaşam geçireceğine delalettir. Ancak kişiyi sıkıntılı günler beklemektedir. Kişinin işlerinin düzelmesi beklenmez. Kişi bu durumla beraber iş hayatında beklediği atılımı gerçekleştirme fırsatı bulamamaktadır.

Rüyada Kısa Kot Etek Görmek

Rüyada kısa kot etek görmek kişinin rızkı ve çocuklarıyla ilişkilendirilir. Kişinin, çocuklarından beklediği hürmeti, saygıyı ve sevgiyi göremeyeceğine delalettir. Diğer yandan kişinin rızkının azalması beklenir. Ancak kişi heveslendiği işleri başaracaktır.

Rüyada Uzun Kot Etek Görmek

Rüyada uzun kot etek görmek, hayra alamettir. Ancak kişinin cinsiyeti ve durumuna göre değişiklik gösterir. Uzun kot etek görmek genel anlamda uzun ve kaliteli, sadakat dolu bir evliliğe delalettir. Eğer uzun kot etek bir yaşlının üzerindeyse kişiye umre yolu müjdelenmiştir. Erkekler için uzun kot eteğin anlamı iman gücünde artış ve hayırlı bir eş anlamına gelmektedir.

Rüyada Mavi Kot Etek Giymek

Rüyada mavi kot etek giymek kişinin başarılı kararlar vermesine delalettir. Bu sayede kişi kariyerinde hızla yol alacaktır. Diğer yandan kişinin, kalbinde büyük önem taşıyan kişi ve yerleri tekrar bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Erkeğin Etek Giymesi

Rüyada erkeğin etek giymesi kişi adına hayra delalettir. Kişinin iman gücü giderek kuvvetlenecek ve kişi iman yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir. Diğer yandan bu yolculuğunda kişiye temiz kalpli ve toplumun özendiği bir eş eşlik edecektir.

Rüyada Mini Kot Etek Görmek

Rüyada mini kot etek görmek kişinin çalışmalarının büyük kazanç sağlayacağına delalettir. Kişi büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirecektir. Bu çalışmalar çevrede büyük yankı uyandıracaktır.

Rüyada Kot Etek Görmenin Dini Anlamı

Rüyada kot etek görmenin dini anlamı eteğin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Eteğin durumu aynı zamanda kişiyi bekleyen evliliğin durumunu yansıtmaktadır. Eteğin kısa olması evliliğin kısa süreceğine, uzun olması uzun süreceğine delalettir. Ayrıca eteğin eski olması yaşça evliliğe geç kalınacağına delalettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani