Rüyada “Rüyada Kostüm Görmek” Görmek

Rüyada Kostüm Görmek

Rüyada Kostüm görmek, akşam yemeğine davet edilmek, yolculuklardan sonra sıla özlemine son vermek demektir. Rüyada kostüm gören kimse, aynı zamanda kostüm eğlenceye, doyumsuz neşeye, vaktin gerçekleşecek olan hayallere, salih amel işleyen kullara işaret etmektedir.

Rüyada Kostüm Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık demiştir ki: Rüyada kostüm görmek düşmanlar ile girişilen amansız mücadelelerden alın teri ve mutlak zafer ile çıkmak demektir.

Rüyada Kostüm Almak

Rüyada kostüm almak hazırlık telaşında olmak ve aile efradıyla birlikte bir yerden bir yere neşeli bir yolculuğa çıkılacak demektir.

Rüyada Kostüm Giymek

Rüyada kostüm giymek kalabalık bir kitlenin önünde konuşmacı olarak görev yapmaya işaret eder. Rüyada kostüm yerine sadece maske taktığını gören kişi karanlık işlere bulaşarak hem kendi sicilini hem de aile huzurunu tehlikeye atacak demektir.

Rüyada Kostüm Kiralamak

Rüyada kostüm kiralamak tez zamanda iş ve ev değiştirmeye işaret eder. Kiraladığı kostümün kendisine uymadığını gören kişinin gerçek hayatında tasarladığı planlar gerçekleşmeyecek demektir. Aynı zamanda kostüm kiralamak bir iş için başka bir aracı ile çalışacağının göstergesidir.

Rüyada Kostüm Diktirmek

Rüyada kostüm diktirmek bir yere hazırlığın işareti olarak algılanmalıdır. Bu yer bir düğün ya da bayram eğlencesi olabilir. Rüyasında kendisine bir kelebek kostümü diktirdiğini gören kişi çok yakın bir zaman hastalanır ve bir süre yatakta kalır. Rüyasında kendisine ya da bir sevdiğine yeşil bir elbise diktirdiğini gören kimse ailesi ile birlikte mutlu bir tatile çıkar.

Rüyada Kostüm Partisi Görmek

Rüyada kostüm partisi görmek yeni insanlar ile yeni şehirler içerisinde tanışmaya işaret eder. Kostüm partisi içerisinde kaybolduğunu gören kişi bu yeni tanışacağı insanlardan birinin sözüne kanarak yanlış işler yapmaya teşvik edilir. Rüyasında eşi ile birlikte bir kostüm partisine katıldığını gören kişinin kız çocukları dünyaya gelir.

Rüyada Ayı Kostümü Görmek

Rüyada ayı kostümü görmek iri yapılı bir erkeğin tehdidine maruz kalmaya işaret eder. Ayı kostümlü birinin kendisini kovaladığını gören kişi uzun bir dönem boyunca tek başına yaşamak zorunda kalır. Ayı kostümü aynı zamanda haramilerin, eşkıyaların, zorba takımının varlığını tasdik eder.

Rüyada Cadı Kostümü Görmek

Rüyada cadı kostümü görmek dedikoducu bir kadının varlığına işarettir. Bu kadın hane içine sıklıkla girip çıkan, başkalarının haberlerini rüya sahibine taşıyan kişidir. Aynı zamanda hane içerisindeki bilgileri de dışarı aktaran, çift taraflı dedikodu üreten uğursuz ve şer bir kadının varlığına işaret eder. Rüyada cadı kostümünü kendisinin giydiğini gören kişi toplumun hedefi haline gelir ve uzun süre boyunca saklanmak durumunda kalır.

Rüyada Kırmızı Kostüm Giymek

Rüyada kırmızı kostüm giymek ateşe, hara, malın heba olmasına, kundaklamaya, talana, yağmaya, soyguna, aşırı miktarda para kaybına, zengin iken fakirliğe düşmeye işarettir. Rüyada bir kostümün yandığını gören kişi evi elinden alınır ve uzun bir süre bir başkasının yanında yaşaması zorunlu kılınır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani