Rüyada “Rüyada Köstebek Görmek” Görmek

Rüyada Köstebek Görmek

Rüyada Köstebek görmek, rüyayı gören kimsenin etrafındaki düşmanlara, dedikoduya ve kişinin arkasından çevrilen işlere delalet eder. Rüyada köstebek gören kimse, Dini açıdan rüyada köstebek görmek, genel olarak kişinin bir fenalığa maruz kalacağına yorumlanır.

Rüyada Köstebek Görmek İslami Anlamı

Rüyada köstebek görmek, rüya alimlerinden olan Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı hırsızlığa, düşmanlığa, kötü günlere tabir etmiştir.

Rüyada Köstebek Yavrusu Görmek

Rüyada köstebek yavrusu görmek, hane içerisine giren yeni düşmanlıklara delalet eder. Özellikle, bir iş nedeniyle yeni kişiler tanımaya ve bu yeni kişilerden kötülük görmeye yorumlanır. Ayrıca, bir evlilik nedeniyle hanenin zor günler yaşaması şeklinde de rüya tabir edilir.

Rüyada Köstebek Sevmek

Rüyada köstebek sevmek, rüya sahibinin dost olarak gördüğü kimselerden düşmanlık görmesine tabir edilir. Rüyayı gören kimsenin sevdiği ve saydığı kimselerden bir anda kötülük görmesi, hatta bu kimseler nedeniyle çevresi tarafından kötü kişi olarak anılmasına yorumlanır.

Rüyada Köstebek Yakalamak

Rüyada köstebek yakalamak, rüya sahibinin düşmanlarını fark ederek, düşmanların yapacağı kötülüklerden korunmasına tabir edilir. Ayrıca, düşmanları nedeniyle düşeceği fena durumlardan da herhangi bir zarar görmeden kurtulmasına delalet eder. Genel olarak bu rüya, rüya sahibini için olumlu olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Köstebek Öldürmek

Rüyada köstebek öldürmek, hane içerisinde var olan düşmandan kurtulmak olarak tabir edilir. Bu rüya bir evliliğin bitmesi ve haneye gelen ferahlık olarak tabir edilirken aynı zamanda kötü arkadaşlardan kurtulma ve kişinin doğru yolu bulması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Köstebek Eti Yemek

Rüyada köstebek eti yemek, rüya sahibinin istemeden bir kötülüğe ortak olmasına yorumlanır. Özellikle, bir iş girişimi nedeniyle haksız kazanç sağlayan kişilerle ortak olmak, kazancını artırmak ve itibarını kurtarmak için kötü yollara başvurmak şeklinde rüya tabir edilir. Kişinin bir anda kötü durumlara düşmesine ve çevresi tarafından zor durumda bırakılmasına delalet eder.

Rüyada Köstebek Pasta Görmek

Rüyada köstebek pasta görmek, hane içerisine çoktandır beklenen bir haberin müjdelenmesine delalet eder. Özellikle, sağlık ada bebek haberi gibi hanenin mutsuz bir durumdan bir anda kurtulmasına yorumlanır. Ayrıca, rüyada pasta gören kişi hane içerisinde ağız tadını da bulacak, işlerini kısa zamanda yoluna koyacaktır şeklinde rüya alimleri tarafından bu rüya yorumlanmıştır.

Rüyada Köstebek Isırması

Rüyada köstebek ısırması, rüyayı gören kimsenin düşmanından gelecek kötülük nedeni ile zarar görmesine delalet eder. Özellikle, görülen bu zarar kişinin devlet kapısında olan işini de engelleyecektir şeklinde rüyayla ilgili yorumlar yapılmıştır. Bir eğitimin yarıda kalmasına, işlerin bir anda bozulmasına ve işsiz kalma gibi olaylara tabir edilir.

Rüyada Büyük Köstebek Görmek

Rüyada büyük köstebek görmek, rüya sahibinin var olan sıkıntılarının bir anda artmasına, işlerine engel koyulmasına yorumlanır. Maddi açıdan da olumsuz durumlara yorumlanan bu rüya, kişinin hanesinde oluşacak büyük huzursuzluklara da delalet eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi açıdan muhtaç duruma düşesine, düşmanlarını sevindirmesine yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani