Rüyada “Rüyada Korsan Görmek” Görmek

Rüyada Korsan Görmek

Rüyada Korsan görmek, çoğu kez düşman ile yorumlanır. Rüyada korsan gören kimse, bazı rüya tabircileri tarafından yapılan yorumlara göre bu düşman aile içinden birisidir ve gizli saklı işlerle meşgul olarak rüya sahibine karşı zafer elde etmeye çalışıyordur. Rüyada korsan görmek, bazı yorumculara göre ise korsan görmek dışarıdan bir düşmanı ima eder. Bu düşman ise kötü niyetlerini gizlemeden yapıyordur.

Rüyada Korsan Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında korsan görürse, düşmanlarına karşı hazırlıklı olmalıdır. Çünkü bu düşmanlar sayıca fazla ve oldukça güçlüdür.” Bu yorumdan anlaşılacağı gibi rüyada korsan görmek oldukça olumsuz anlamlar içerdiği için hayırsız bir rüyadır.

Rüyada Korsan Gemisi Görmek

Rüyada korsan gemisi görmek, rüya sahibinin düşmanları tarafından iftiraya uğrayacağına ve toplumdaki itibarını kaybedeceğine delalet eder. Rüyasında korsan gemisi gören biri aksini iddia edemeyeceği bir iftiradan ötürü toplumun dışına itilerek kötü bir ruh haline sürüklenir.

Rüyada Korsan Taksi Görmek

Rüyada korsan taksi görmek, hayırsız bir yolculuk ile tabir olunur. Rüyasında korsan taksi gören biri sonu kötü sonuçlanacak bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk rüya sahibi için oldukça zorlu geçecek ve sonuçları da iyi olmayacaktır.

Rüyada Korsandan Kaçmak

Rüyada korsandan kaçmak, kişinin düşmanlarını başından def edeceği anlamına gelmektedir. Rüyasında korsanlardan kaçtığını gören biri atacağı doğru adımlar ile düşmanlarını alt edecek ve onlara karşı büyük bir zafer kazanacaktır. Kısa bir süreliğine de olsa onların gazabından kurtulacaktır.

Rüyada Korsanlar Tarafından Kaçırılmak

Rüyada korsanlar tarafından kaçırılmak, rüyayı gören kişinin başına gelecek felaketlerin habercisidir. Rüyasında korsanlar tarafından kaçırıldığını gören kimse düşmanları tarafından yenilgiye uğratılır ve kendisini bir çıkmazın içinde bulur.

Rüyada Deniz Korsanı Görmek

Rüyada deniz korsanı görmek, kişinin kendisini sorgulama sürecine gireceği anlamına gelmektedir. Rüyasında deniz korsanı gören kişi, insanlara olan tavırlarını ve son zamanlarda yaptığı büyük hataları sorgulayacak daha iyi bir insan olma yolunda adımlar atacaktır.

Rüyada Korsan Olmak

Rüyada korsan olmak, rüyayı gören kişinin kötü emeller içinde hareket ettiğini işaret eder. Rüyasında korsan olduğunu gören biri eski iyi yürekliliğini yitirerek kötü insanlarla iş birliği yapacak ve kötü yollarda ilerleyecek demektir.

Rüyada Korsan Cd Görmek

Rüyada korsan cd görmek, kişinin ailesinden sakladığı bir sırrın olduğuna ve bu yüzden de içinin hiç rahat olmadığına delalet eder. Rüyasında korsan cd gören biri, yeni öğrendiği bir gerçeği ailesine söyleyip söylememek arasında kararsız kalmış demektir.

Rüyada Korsan Öldürmek

Rüyada korsan öldürmek, kişinin sonunda düşmanlarını tamamen hayatından çıkardığı ve onlardan sonsuza dek kurtulduğu anlamına gelmektedir. Rüyasında korsan öldürdüğünü gören bir kimse uzun zamandır düşmanlarına karşı yaptığı planları sonunda uygulayacak ve onları büyük bir yenilgiye uğratarak hayatından çıkarma gücünü elde edecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani