Rüyada “Rüyada Korkutulmak” Görmek

Rüyada Korkutulmak

Rüyada Korkutulmak, gerçek hayatta zor, ekonomik açıdan sarsıcı bir döneme girileceğinin işaretidir. Rüyada korkutulduğunu gören kimse, rüyada önce korkup sonra cesaret örneği gösteren kişi gerçek hayatında da zorlu süreçlerden zafer ile ayrılır. Rüyada korkutulmak, rüyasında korkutulup akabinde koştuğunu gören kişi mücadeleler karşısında iyi bir davranış örneği sergiler ve herkesin takdirini toplar.

Rüyada Korkutulmak İslami Anlamı

Rüyada korkutulmak, İbni Sirin şöyle buyuruyor: Rüyada korkutulmak kişinin kendi nefsiyle olan mücadelesinin tam olarak keskin bir tezahürüdür.

Rüyada Cinler Tarafından Korkutulmak

Rüyada cinler tarafından korkutulmak gerçek hayatta da birebir aynı anlama gelmektedir. Cinler hem gerçek hayata hem de rüya alemine hükmedebilecek cinsten. Bu rüyayı gören kişinin dine, iyi ameller işlemeye, bol bol sevap kazanıp hayır duası kazanmaya yönelmesi gerekir. Rüyasında kendi evinde görünmez güçler tarafından korkutulup evden kaçırıldığını gören kişi çok yakın zamanda hem ev hem de şehir değiştirmek zorunda kalır.

Rüyada Eşi Tarafından Korkutulmak

Rüyada eşi tarafından korkutulmak boşanmanın bir numaralı habercisidir. Eşi tarafından maske takılarak korkutulduğunu gören kişi sadakatsizlik emareleri ortaya çıkar. Eşi tarafından kapı arkasından görünerek korkutulduğunu gören kişi hayatında tatsız sürprizlere ve gelişmelere açık olmak durumundadır. Rüyasında eşi tarafından önce korkutulup sonra tehdit edildiğini gören kadın için bolluktan sonra sıkıntı, bereketten sonra darlık söz konusu olabilir.

Rüyada Evde Korkutulmak

Rüyada evde korkutulmak evde yaşanacak tatsız hadiselerin, bitmek tükenmek bilmeyen tartışmaların, sonu gelmez kavgaların günlerce, haftalarca süreceğine işaret eder. Rüyasında evde tek başınayken banyodan gelen sesler ile korktuğunu gören kişi gerçek hayatında temiz işler yaparak günahlarından arınır. Kendisine musallat olan kötülüklerden muhafaza edilir.

Rüyada Korkmak

Rüyada korkmak birçok anlama gelebilmektedir. Korkup alnının terlediğini gören kişi emeklerinin karşılığını alamaz ve büyük bir hayal kırıklığı içerisinde işini değiştirmek zorunda kalır. Rüyasında çok sevdiği insanlar tarafından şaka olsun diye korkutulduğunu gören kişi hiç ummadığı bir anda uzaklardan bir telefon alarak sevince nail olur. Rüyasında tek başına kalkmaktan korktuğunu gören kişi akraba ziyareti ile onurlandırılır.

Rüyada Uyurken Korkutulmak

Rüyada uyurken korkutulmak hayırdan çok şerre işaret eder. Rüyasında uyurken bir yastık ile boğulduğunu gören kişinin evinden bir hasta çıkar. O hasta uzun süreli bir iyileşme sürecinin ardından yeniden ayağa kalkar. Rüyasında uyurken eve birçok maskeli kişinin gördüğünü gören kişi alacaklılar karşısında zor anlar ve zor günler yaşar. Borçlarını ödemesi için fazlaca çalışması gerekir.

Rüyada Silahla Korkutulmak

Rüyada silahla korkutulmak belli başlı bir düşmanın evin yakınlarında ve hazır olarak beklediğine işarettir. Bu düşman çok yakın bir arkadaş olabileceği gibi akrabalardan biri de olabilmektedir. Rüyada silahın başına konularak tehdit edildiğini gören kişi gerçek yaşamında borç batağına saplanır ve uzun bir süre ekonomik temelli bir sıkıntının içerisine düşer. Silah patlamasından korkan kişi büyük bir gürültü ile birlikte iş yerinden kovulur ya da istifa eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani