Rüyada “Rüyada Korkuluk Görmek” Görmek

Rüyada Korkuluk Görmek

Rüyada Korkuluk görmek, birçok şeyden şüphe etmek, emin olamamak, kafaya takılan soru işaretleri ile tabir edilir. Rüyada korkuluk gören kimse, kişinin kafasını aydınlatamadığı, merak ettiği ve çözümleyemediği bazı sorunların olması, bu sorunların da hayatına engel olması demektir. Rüyada korkuluk görmek, eğer sorunlarını çözebilirse bu anlamda aydınlanacaktır. Korkuluk görmek rüyayı gören kişinin güvensizliği, kendini tehlike altında hissetmesi, başına bir şeyin geleceğini düşünmesi ve bu sebeple korku yaşaması olarak tabir edilir. Bu sebepten kişi sürekli kendini güvence altına almak ister, hiçbir şeyden emin olamaz.

Rüyada Korkuluk Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi(r.a)’ya göre rüyada korkuluk görmek bazen de tehlikeli olan bir durumun ortadan kalkması, her şeyin güvende olması, kişinin içinin rahatlaması, yüreğine su serpilmesi olarak yorumlanır. Bundan sonrasında da geçirilecek huzurlu, sağlıklı, güzel günler ile açıklanabilir. Rüyada korkuluk görmenin psikolojik yorumu ise kendine güvenmeyen ve bu sebeple sürekli korku hali içerisinde olan, herkesten şüphe eden bir kişi olmak demektir.

Rüyada Balkon Korkuluğu Görmek

Rüyada balkon korkuluğu görmek, hayırlıdır. Ev ile ilgili planlar yapmaya, yeni bir ev almaya ya da evini yenileyip tatil yapmaya işarettir. Kişinin evi ile ilgili yaşayacağı güzel hadiseler ile müjdelenir.

Rüyada Demir Korkuluk Görmek

Rüyada demir korkuluk görmek, kişinin hayatının garanti altına alınması, iyi bir işinin olması, her anlamda sağlam, güvenilir ve kontrol altında bir hayatının olması olarak tabir edilir.

Rüyada Merdiven Korkuluğu Görmek

Rüyada merdiven korkuluğu görmek, rüyayı gören kişinin arkasından konuşan, gıybet eden ve fitne fesat içerisinde olan kişilerin olduğu, bu kişilerin açık yakalamaya çalıştığı, bu sebeple bunlara karşı dikkatli olunması gerektiğine işarettir.

Rüyada Korkuluk Yapmak

Rüyada korkuluk yapmak, yeni bir projeye başlamak, yeni atılımlarda bulunmak, güzel kazançlar elde ederek sağlam bir iş kurmak demektir.

Rüyada Korkuluktan Kaymak

Rüyada korkuluktan kaymak, tehlikeli işlerle uğraşmak demektir. Bu yüzden rüyayı gören kişinin, ayakları yere sağlam basan işleri tercih etmesi ve tehlikeden uzak durması gerekir.

Rüyada Korkuluktan Düşmek

Rüyada korkuluktan düşmek, bir belayı atlatmak, tamamen kurtulmak ile tabir edilir. Bu bazen tehlikeli bir insan olabileceği gibi kaza ve felaket durumları da olabilir. Kişi bu anlamda bir şey yaşamış ise ya da yaşar ise muhakkak bir sadaka vermesi hayırlı olur.

Rüyada Tahta Korkuluk Görmek

Rüyada tahta korkuluk görmek, huzur bulmaya, tatil yapmaya işarettir. Kişinin uzun zamandan beri kafa dinlemeye ihtiyacı olduğu ve bu sayede aradığı huzuru bulacağı ile yorumlanır.

Rüyada Pencere Korkuluğu Görmek

Rüyada pencere korkuluğu görmek, bazı işlerde değişiklikler olabileceği ya da yapılan işteki çalışan patron gibi kişilerin durumlarında değişiklikler olacağı anlamına gelir. Bu değişiklik her anlamda rüyayı gören kişi için hayırlı yorumlanır. Bir takım rahatsızlığı olan kişiler işten ayrılabilir ve rüyayı gören kişi işine daha huzurlu ve sakin bir şekilde devam edebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani