Rüyada “Rüyada Koridor Görmek” Görmek

Rüyada Koridor Görmek

Rüyada Koridor görmek, maddi anlamlara işarettir. Rüyada koridor gören kimse, kişinin maddi olanaklarında sıkıntıya düşmesi veya elinin darlığa düşmesi gibi sorunlar yaşanır. Rüyada koridor görmek, iş hayatının sıkıntıya düşmesi de bu rüyaya delalet eder. Maddi olarak zor ve daha öncesi yaşanmamış günler geçecektir.

Rüyada Koridor Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre ise rüyada koridor görmek birden fazla anlamlara yüklenir. Rüyayı gören kişinin nasıl gördüğü ile rüyanın anlamı doğrudan ilişkilidir. İmam-ı Nablusi (r.a) için rüyada koridor görmek, rüyada koridorda koşmak, rüyada koridor yıkamak, rüyada koridor temizlemek, rüyada dar koridor görmek v.b gibi birçok alt başlığa göre farklı olarak yorumlanır.

Rüyada Koridor Temizlemek

Rüyada koridor temizlemek, kişinin hayatında ki kötü olaylar yaşadığı birçok insanı hayatından çıkarmasına işaret eder. Hane içinde maddi ya da manevi nedenlere de bağlı olarak bazı anlaşmazlıklar yaşanacak ve sonrasında bazı ayrılıklar meydana gelecektir. Anne, baba dışında çocuklar ile de bazı fikir ayrıcalıkları yaşanacaktır.

Rüyada Koridor Yıkamak

Rüyada koridor yıkamak, hayırlara vesile bir rüya olmaktadır. Rüya yorumcularına göre rüyayı gören kişi bir takım maddi sıkıntılara neden olan etkenleri ya da kişileri hayatından çıkaracaktır. Fakat Diyanet’e göre yıkama işinin suyla yapılmasından dolayı rüyada koridor yıkamak, eve girecek bazı hayırlı haberler anlamına gelir.

Rüyada Koridorda Koşmak

Rüyada koridorda koşmak, kişinin elde etmeye çalıştığı bir başarı olduğuna ve bunu elde etmek için karşısına çıkacak engellere delalettir. İslam alimlerine göre rüyada koridorda koşmak kavuşmak anlamı taşır.

Rüyada Uzun Koridor Görmek

Rüyada uzun koridor görmek, yaşanacak kötü olayların hayırlara ve çözüme kavuşması için aşılması gereken durumlar olmasına işaret eder. Kişinin önünde planlarını yapabilmesi için biraz daha yol vardır.

Rüyada Dar Koridor Görmek

Rüyada dar koridor görmek, Diyanet’e göre kişinin hanesinin dara düşmesi anlamına gelir. Rüyayı gören kişi maddi sıkıntılar yaşayacağı bir döneme giriş yapar.

Rüyada Karanlık Koridor Görmek

Rüyada karanlık koridor görmek, karanlık olan koridor kafa karışıklığı ve kararsızlığa işaret eder. Kişi rüya yorumcularına göre karışık bir süreç içine girer. Ancak Diyanet’e göre rüyada karanlık koridor görmek hane içine gelecek üzücü bir haber anlamına gelir. Hastalık ya da ayrılık yaşanacaktır.

Rüyada Adliye Koridoru Görmek

Rüyada adliye koridoru görmek, rüyayı gören kişinin devlet kapısında ki işleri olarak bilinir. Beklenen evraklar gelecek, eğer kişinin beklediği bir mahkeme sonucu varsa da sonuçlanacaktır. Rüyayı gören kişinin miras gibi önemli bir anlaşmazlığı varsa, yine bu olay oldukça hayıra sonuçlanır.

Rüyada Hastane Koridoru Görmek

Rüyada hastane koridoru görmek, rüya yorumcularına göre hane içinde sağlıktan düşecek bir kimse olmasına yorumlanır. Fakat Diyanet’e göre rüyada hastane görmek, eve gelecek yeni bir birey olmasıdır. Hamilelik ya da evlilik gibi olaylar yaşanır. Çocuğu olmayan kimseler için de çocuk haberi almaya işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani