Rüyada “Rüyada Kör Olmak” Görmek

Rüyada Kör Olmak

Rüyada Kör olmak, kişinin gerçek hayatta manevi anlamda bir körlük yaşamasına delalet eder. Rüyada kör olduğunu gören kimse, rüyayı gören kişi etrafındaki insanların ona olan ilgi ve sevgisini görmüyor ve onlara çok kötü davranıyor demektir. Rüyada kör olmak, rüyasında kör olduğunu gören biri çevresindeki insanlar tarafından çok seviliyordur ancak tüm bunlara kördür. Bu yüzden rüyada kör olmak kişinin nankör olması ile yorumlanır.

Rüyada Kör Olmak İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında kör olduğunu görürse çevresindeki insanları çok kırarak onları kendisinden uzaklaştıracak demektir.” Bu yoruma göre de kör olmak çok olumlu anlamlara sahip olmadığından hayırsız bir rüya olarak görülmektedir.

Rüyada Kör Görmek

Rüyada kör görmek, iyi niyetli bir insan ile tabir olunur. Rüyasında kör gören kimse kendisine yol gösterecek ve onun iyi işler ile meşgul olmasını sağlayacak biri ile tanışır. Birçok yoruma göre bu iyi niyetli kimse rüya sahibinin hayatında uzunca bir süre kalacaktır.

Rüyada Geçici Kör Olmak

Rüyada geçici kör olmak, rüyayı gören kişinin bir süreliğine dinden uzaklaşacağına ve büyük günahlar işleyeceğine işaret eder. Rüyasında geçici olarak kör olduğunu gören kimse, dine olan inancını kaybederek yanlış işlerin peşine düşer ancak kısa sürede eski inancını kazanarak tövbe edecektir.

Rüyada Tek Gözün Kör Olması

Rüyada tek gözün kör olması, dost görünümlü düşmanları temsil etmektedir. Bu düşmanlar her ne kadar iyi niyetli gibi görünse de aslında rüya sahibine türlü tuzaklar hazırlamakta ve onun başarısını engellemeye çalışmaktadır. Rüyasında tek gözünün kör olduğunu gören biri etrafındaki güler yüzlü insanlara karşı tedbirli olmalıdır.

Rüyada Kör Kadın Görmek

Rüyada kör kadın görmek, yol gösterici bir kimse ile yorumlanır. Rüyasında kör kadın gören biri bazı konularda çıkmaza girmiştir ve karar verme yetisini yitirmiştir. Tam da bu anda gelecek bir yol gösterici rüya sahibinin elinden tutacak ve onu doğruya götürecektir.

Rüyada Birini Kör Etmek

Rüyada birini kör etmek, rüyayı gören kişinin çok kötü niyetlere sahip olduğuna ve bu yüzden de tüm dostlarını kaybedeceğine delalet eder. Rüyasında birini kör ettiğini gören kimse toplumdaki itibarını kaybeder.

Rüyada Adam Görmek

Rüyada adam görmek, aile büyüklerinden birinin tüm aile adına bir karar alarak önemli bir iş başaracağı anlamına gelmektedir. Bu rüyaya göre aile büyüğü tüm aile bireyleri adına konuşarak bir adım atacaktır.

Rüyada Kör Makas Görmek

Rüyada kör makas görmek, işlerin rast gitmemesi anlamına gelir. Rüyasında kör makas gören biri hayatında sürekli zorluklar ile karşı karşıya kalacaktır.

Rüyada İnsan Görmek

Rüyada insan görmek, hayatta başarılı işlere imza atılacağını gösterir. Rüyasında insan gören biri kendi çabaları ile çok yüksek mevkilere gelecek ve toplumda büyük bir itibar kazanacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani