Rüyada “Rüyada Köpek Balığı Görmek” Görmek

Rüyada Köpek Balığı Görmek

Rüyada köpek balığı görmek, zorlu çabalarla birlikte elde edilecek büyük güç ve kuvvet anlamına gelmektedir. Rüyada köpek balığı gören kimse, aynı zamanda kısmet olarak da yorumlanan köpek balığı, büyüklüğüne göre yorumlanmaktadır.

Rüyada köpek balığı görmek, bu tür rüyalar bir bütün olarak yorumlanmalı ve tabirler birleştirilerek anlam çıkartılmalıdır.

Rüyada Köpek Balığı Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyada görülen köpek balığı kısmeti işaret etmektedir. Ancak köpek balığı tarafından saldırıya uğrayan kimse kısmet elde edeceği sırada zarara uğrayıp kayıplar yaşayacaktır.

İslam alimlerine göre rüyada köpek balığı görmek ve avlamak kısmet olarak yorumlanırken görülen diğer rüya simgeleri de ayrı anlamlara sahiptir.

Rüyada Köpek Balığı Tutmak

Rüyada köpek balığı tutmak rüya sahibinin büyük bir kısmet elde edeceğinin göstergesidir. Rüyada tutulan köpek balığı küçükse gelecek olan kısmette küçük olacaktır. Ancak kişi boyundan büyük bir köpek balığı tutarsa servet sahibi olacak ve aynı zamanda düşmanlarını da alt ederek güç kazanacaktır.

Rüyada Köpek Balığı Yakalamak

Rüyada köpek balığı yakalamak kişinin kendi gücünü kullanarak kısmet sahibi olacağına delalet etmektedir. Rüyada oltayla köpek balığı yakaladığını gören kimse çevresinin yardımları ile bu kısmete sahip olur. Rüyasında elleriyle köpek balığını yakaladığını ve kıyıya çıkarttığını gören kişi kimsenin yardımı olmadan kendi emekleriyle başarıya ulaşır ve kısmetine sahip olur. Rüyasında köpek balığını öldürerek yakaladığını gören kimse düşmanlarına karşı zafer kazanır. Rüyasında köpek balığını yakalarken yaralanmak süreçte zarar görüleceğini temsil eder. Köpek balığı ile boğuşma yaşanması ve bir yerinin kopması bu işin zararla sonuçlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Köpek Balığı Beslemek

Rüyada köpek balığı beslemek kişinin sahip olduğu kısmeti arttıracağını ve gücünü koruyacağını temsil etmektedir. Köpek balığını kırmızı etle beslemek sıkıntılar yaşanacağına delalet eder. Balık ve diğer deniz ürünleriyle köpek balığını beslediğini gören kimse kısmetini arttırmak için ufak harcamalar yapacaktır.

Rüyada Köpek Balığı Pişirmek

Rüyada köpek balığı pişirmek diğer balıkların aksine iyi değildir. Çünkü rüyada görülen köpek balığı gücü temsil eder. Bu tür rüyalar, rüya sahibinin güç kaybedeceğini ve kısmetini harcayarak azaltacağına işaret etmektedir. Rüyasında pişirdiği köpek balığını başkalarıyla paylaşan kimse kısmetini etrafıyla paylaşmak zorunda kalacaktır. Köpek balığının bütün olarak pişirilmesi ve yenilmesi servetin veya gücün aniden harcanacağına işaret eder. Bu tür rüyalara karşı rüya sahibi dikkatli olmalı ve gereken tedbirleri almalıdır.

Rüyada Köpek Balığı Almak

Rüyada köpek balığı almak güç ve maddi kazanç elde edileceğinin göstergesidir. Köpek balığını alarak bir havuza koyan kimse sahip olduklarını korur. Köpek balığının denize salınması ve özgür bırakılması sanılanın aksine iyiye yorulmakta ve rüya sahibinin kısmetlerinin artacağına işaret etmektedir. Rüyasında birden fazla köpek balığı alan ve onları besleyen kişi hayal dahi edemeyeceği itibarlı konumlara gelir ve etrafı tarafından saygı görür. Ölü köpek balığı almak düşmanların etkisizliğine ve zarar veremeyeceğine işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani