Rüyada “Rüyada Konuşmak İstemek” Görmek

Rüyada Konuşmak İstemek

Rüyada Konuşmak istemek, gelecek yaşantısına dair, acı bir haber almaya, hüznün getirdiği bolluk olarak yorumlanır. Rüyada konuşmak isteyip ama konuşamamak, öyle ki yakın bir zamanda sevdiklerinden birisinin vefat haberiyle üzüleceğine ama o kişiden kendisine kalan mirasla zenginliğe ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada Konuşmak İstemek, tüm bu özellikler bakımından değerlendirildiği zaman dilin olanakları her açıdan vurgulanarak kişinin yeni projelerle daha da ileriye çıkmasına neden olmaktadır. Bu anlamda düşünüldüğü zaman rüyasında İngilizce konuşan kişinin iş dünyasında yeni proje ve taslaklarla kariyerinde zirvelere çıkacağına delalet etmekte ve yorumlanmaktadır.

Rüyada Konuşmak İstemek İslami Anlamı

Rüyada Konuşmak istemek, İslam alimi Kirmani(r.a)’ya göre, her yönlü tarafından da ele alınmış ve farklı farklı şekillerde yorumlanarak konuya bir açıklama getirilmiştir. Nitekim bu açıklamalar arasında gelmesi bakımından değerlendirilecek olunursa rüyada konuşmak istemek dikkatleri üzerine çeken, hayatında yeni bir dönemin başlayacağına da işaret olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Ünlü Biriyle Konuşmak

Rüyada ünlü biriyle konuşmak rüyayı gören kişinin maddi yönden zenginlik yolunda önemli adımlar atacağına, servetine servet katacağına işaret etmektedir. Bunun yanı sıra şöhret sahibi de olarak herkes tarafından rüyada konuşmak istemenin tanınacağına yorumlanır.

Rüyada Köpekle Konuşmak

Rüyada köpekle konuşmak kişinin kendisini toparlamasına ve kötü alışkanlıklarını terk etmesine yorumlanmaktadır. Köpek esasen İslam alimlerince sadakatin timsali olarak yorumlanır. Buna göre önemli İslam alimleri arasında gelen İmam Nablusi (r.a) buyurur ki: “Rüyasında köpekle sohbet eden bir kimse; içerisinde bulunduğu kötü yaşam tarzını terk eder, manevi huzura erer biiznillah”.

Rüyada Telefonla Konuşmak

Rüyada telefonla konuşmak mutlu, huzurlu ve başarılı günlerin habercisi olarak yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi hastaysa hastalığından sonunda kurtulacak ve huzurlu zamanlar yaşamaya başlayacaktır. Eğer sevdiğinden ayrıysa yakın bir zamanda vuslata erecek müjdeli haberler alacaktır.

Rüyada Kızla Konuşmak

Rüyada kızla konuşmak kişinin iş hayatında terfi edeceğine işaret etmektedir. Ayrıca çok eğlenceli kalabalık ortamlarda yer alacağına da yorumlanır. Eğer rüyayı gören kimse erkekse bu durumda hanım hanımcık bir kızla yakın zamanda izdivaç yaşayacağına delalet etmektedir. Bu bakımdan değerlendirilecek olunursa rüyada kızla konuşmanın her anlamda hayırlara vesile olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Sevdiğinle Konuşmak

Rüyada sevdiğinle konuşmak kişinin hiçbir zaman yalnızlık çekmeyeceğine, aile bağlarının daima kuvvetli bir şekilde devam edeceğine işaret etmektedir. Bununla beraber eğer kişi evliyse bu durumda çocuklarından da hayırlı haberler alacağına ve bolluk içerisine gireceğine işaret etmektedir. Bu bakımdan düşünüldüğü zaman rüyada konuşmak istemenin rüyasında sevdiğiyle konuşan kişi her zaman hayırlı günlere sevk olunacaktır.

Rüyada İngilizce Konuşmak

Rüyada İngilizce konuşmak genellikle iş hayatıyla ilgili hayırlı yeniliklere yorumlanmaktadır. Nitekim İngilizce dilini akıcı bir şekilde konuştuğunu gören kimse iş dünyasında yeni projelere imza atarak hem kendi mevkisiniz yükseltecek hem de servet bakımından daha karlı yatırımlara imza atacak. Bu açıdan rüyasında yabancı dil olarak İngilizce konuştuğunu gören kişinin her anlamda kendisini geliştirdiği ve her anlamda yeniliklerle sürekli yeni gelişmelere imza atıldığına işaret etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani