Rüyada “Rüyada Konuşma Görmek” Görmek

Rüyada Konuşma Görmek

Rüyada Konuşma görmek, birçok açıdan yeni iletişimlere, yeni dostluklara ve kurulacak yeni ilişkilere işaret eder. Rüyada konuşma gören kimse, rüyada bilmediği bir dilde konuştuğunu ve kimsenin bir şey anlamadığını gören kişi gerçek hayatında yalnız kalacağı bir döneme girer.

Rüyada Konuşma Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi buyurmuştur ki: Rüyada konuşma görmek kişinin dilinin açılmasına, tövbesini bozmaya, birilerinin başlattığı dedikodu kampanyasına iştirak edip günah işlemesine neden olur.

Rüyada Toplantıda Konuşma Yapmak

Rüyada toplantıda konuşma yapmak terfi almaya, ödüllendirilmeye, armağan bolluğuna, sürprizler ile birlikte şen şakrak bir döneme girmeye işaret eder. Toplantıda yüzleri belirsiz kişilere konuşma yapmak dostun olduğu kadar düşmanın da var olduğu anlamına gelir.

Rüyada Eşiyle Konuşma Yapmak

Rüyada eşiyle konuşma yapmak hane halkını ilgilendiren belli başlı konularda toplanıp fikir yürütmek manasına gelir. Rüyasında eşiyle konuşma yaparken birdenbire tartışma çıktığını gören kişinin ekonomik sorunları baş gösterebilir. Rüyasında bilmediği bir dilde konuşan kişi bilmediği yerlerden gelen haberler ile üzülebilir.

Rüyada Kalabalığa Konuşma Yapmak

Rüyada kalabalığa konuşma yapmak kişinin hakiki dünyasında çok büyük başarılara unutulmaz değer toplamalarına işaret eder. Bir mikrofon kullanarak yüzlerce kişiye konuşma yaptığını gören kişi gerçek hayatında da yüzlerce kişiye etki edecek bir buluş, bir icat çıkararak hem sevap hem de takdir kazanır. Rüyada kalabalığa konuşmak aynı zamanda düşmanlarına haddini bildirmek manasına gelir.

Rüyada Topluluğa Konuşmak

Rüyada topluluğa konuşmak kişinin kendisini ispatlaması için çıkan tüm koşulları iyi bir manada değerlendirmesi, kendini kanıtlaması ve yakın çevresi tarafından takdir toplaması demektir.

Rüyada Konuşma Zorluğu Çekmek

Rüyada konuşma zorluğu çekmek kişinin utanılacak bir işe karışacağı ve aile büyükleri tarafından dışlanacağı anlamına gelir. Rüyasında karısıyla konuşurken birden kekelemeye başlayan kişinin kız çocuğu dünyaya gelir. Rüyasında bir iş görüşmesine gidip orada konuşamadığını gören kişi istediği işte çok kısa bir süre içerisinde çalışmaya başlar.

Rüyada Konuşma Duymak

Rüyada konuşma duymak yeni bir misafirin gelmesi ile birlikte hane halkında heyecan dalgası oluşması demektir. Rüyasında komşularının konuşmalarını ve tartışmalarını duyan kişinin gerçek hayatında yeni tanışacağı insanlarla çok sıkı ve kopmaz bağlarla dostluk kurması ihtimaller dahilindedir.

Rüyada Sesli Konuşma Yapmak

Rüyada sesli konuşma yapmak kişinin kendi içine dönüp yenilikçi bir tavırla hayatındaki birçok kararı değiştirmesi anlamına gelir. Rüyasında duvarlara karşı konuşan kişinin ekonomik olarak zorlukları baş gösterebilir. Rüyasında bir kedi ya da köpek ile konuştuğunu gören kişi bir durum sonrasında yanlış anlaşılarak yakın çevresiyle küçük bir tatsızlık yaşar.

Rüyada Konuşma Dinlemek

Rüyada konuşma dinlemek bir büyükten alınacak öneriler ve nasihatler ile birlikte doğru yolu bulmaya, artık eskiden beri yapılan hataların yanlışını kabul edip yepyeni ve daha hayırlı bir insan olma yolunda emin adımlarla yürüme demektir. Rüyada bir cihazdan konuşma dinlemek ise eve alınacak yeni eşyalara ve bolluğa tekabül eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani