Rüyada “Rüyada Konsolosluk Görmek” Görmek

Rüyada Konsolosluk Görmek

Rüyada Konsolosluk görmek, çok hayırlı bir rüya olmaktadır. Rüyada konsolosluk gören kimse, kişi için kariyer sahibi olmak ve adından söz ettiren bir iş yeri sahibi olmak gibi hayırlı işler gerçekleşir.

Rüyada Konsolosluk Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre rüyada konsolosluk görmek rüyayı gören kişinin gördüğü şekle göre rüya farklı anlamlarla yorumlanmalıdır. İmam Nablusi (r.a) için rüyada konsolosluk gören kişi rüyada konsolosluğa gitmek, rüyada konsoloslukta çalışmak, rüyada büyükelçi görmek vs. gibi farklı anlamlarına göre yorumlanmalıdır.

Rüyada Konsolos Görmek

Rüyada konsolos görmek, rüya yorumcularına göre kişinin yakın zamanda büyük bir iş kapısına gideceği anlamına gelir. Büyük iş yerleri ile iş görüşmeleri yapmak ve buraya girebilmek için yapılan planlardır. Diyanet’e göre bu rüya kişinin sevdiği bir kişi ile uzak mesafeli bir ayrılık yaşamasıdır. Yol gözlemek ve hasret duymaya delalet eder.

Rüyada Konsolosluğa Gitmek

Rüyada konsolosluğa gitmek, rüya yorumcularına göre hayal edilen işlerden haber almak ve buraya girmeyi başarmaktır. Çaba gösterilen başarılar sonuca ulaşır. Hayırlı ve kazançlı günler arka arkaya yaşanmaya başlar. Diyanet’e göre rüyasında konsolosluğa giden kişi eğer bekar ise dünya evine girer. Hane içinde evlenmemiş erkek ya da kız evlat varsa bunlardan birilerinin evlenmesi söz konusu olur.

Rüyada Konsoloslukta Çalışmak

Rüyada konsoloslukta çalışmak, rüyayı gören kişinin mevkisinin yükselmesi anlamına gelir. Fakat Diyanet’e göre bu rüya hayırlı evlatlara yorumlanır. Hane içinde bir yere gelen evlatların mezuniyet, memurluk ya da yüksek eğitim hayatı gibi evlatların sevinç duygularını yaşamaktır. Konsoloslukta çalışan kişi bir yere gelecek ve burada söz sahibi olarak yaşamını sürdürecektir. Bir diğer anlamı ile de kalabalık ortamlarda hakimiyeti kurmak ve yönetmektir.

Rüyada Büyükelçi Görmek

Rüyada büyükelçi görmek, Diyanet’e göre oldukça anlamlı bir rüya olmaktadır. Kişinin ibadet yerlerine girmesi ve burada hayırlı günler geçirmesi anlamına gelir. Kişi yakın zamanda Allah yolunda hayırlı işler yapar. Umre ziyaretleri veya ibadet yerlerinde zaman geçirme imkanı olur. Rüya yorumcuları ise bu rüyayı kişinin arkasında dua eden bir kimse olmasına yorumlar. Anne ve babaların hayırlı dualarını ve razılarını almaktır.

Rüyada Büyükelçi Olmak

Rüyada büyükelçi olmak, rüya yorumcularına göre miras haberi almak ve zenginleşmektir. Anne ya da babadan kalacak mirasları kullanmak ve bu miraslar ile büyük yatırımlar yapmak söz konusu olur. Diyanet’e göre bu rüyayı gören kişinin hanesi genişler. Çocuk sayısı artar. Evin ebeveyni olarak söz sahibinin kişide olmasıdır.

Rüyada Büyükelçiyle Konuşmak

Rüyada büyükelçiyle konuşmak, Diyanet’e göre Allah’a büyük bir iş için el açmak ve yalvarmaktır. Beklenen umut kapıları ve parayı temsil eder. Rüya yorumcularına göre rüyasında büyükelçiyle konuşan kişi anne ya da baba gibi hayatında önemli bir yere sahip kimselerden akıl alacaktır. Kişiye yol gösterecek ve akıl verecek kimseleri işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Yağmur dedi ki:

    Rüyamda hiç bilmediğim yerlerde geziyorum daha sonra tanınmış karı koca sanatçılar beni misafir ediyorlar kendi anneleride oradaymış…

  2. Yağmur dedi ki:

    Rüyamda konsoloslukta çalışan bir kadın bize sohbet etmek için gelmişti.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani