Rüyada “Rüyada Kondom Görmek” Görmek

Rüyada Kondom Görmek

Rüyada Kondom görmek, rüyayı deneyimleyen kişinin belirli bir geliri olacağına işaret eder. Rüyada kondom gören kimse, işlerinin yolunda devam edeceğine, ödemelerinin düzenli bir şekilde gerçekleştirileceğine delalet eder. Rüyada kondom görmek, belirli bir refah seviyesinin ve yaşam standartlarının olacağına yorumlanır. Rüyada kondom görmek, yaşamının hep bu çizgide süreceğine delalettir.

Rüyada Kondom Görmek İslami Anlamı

Rüyada kondom görmek rüyayı gören kişinin malik olmak istediği bir tahayyülüne kavuşacağına yorumlanır. Rüyada kondom görmek, önemli işler başaracağına işarettir. Rüyada görülen kondom, nam, şöhret, itibar kazanacağına, bol rızık elde edeceğine, meslek hayatını düzgün bir eksende devam ettireceğine işarettir. Rüyada kondom görmek, konforlu bir hayata ulaşmak ve sevdiği kişilerle mutlu olma yolunda büyük çaba göstereceğine delalet eder. Kirmani (r.a)’ ye göre, bu rüyayı deneyimleyen kişinin alım gücünün hiç azalmayacağı ve ocağının tüteceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kondom Almak

Rüyada kondom almak, rüyayı deneyimleyen kişinin yeni bir hayatı benimseyeceğine, çok daha iyi şartlara malik olacağına, hayatının daha düzenli bir hale geleceğine, başarılarının daimi olacağına yorumlanır. Ayrıca rüyada kondom almak, rüyayı gören bireyin anı yaşama rutininden vazgeçip olgun bir kişi olmak için adımlar atacağına, ağır başlı ve oturaklı bir karaktere sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Kondom Toplamak

Rüyada kondom toplamak, rüyayı gören kişinin sahip olduğunun üzerinde bir gelire kavuşacağına ve o gelire kavuşurken belirli güçlüklerle karşılaşacağına işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kondom Takmak

Rüyada kondom takmak, rüyayı gören kişinin kazancına gelecek bolluk ve bereket şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bu durum sayesinde iyi bir yaşamı olacağına, belirli bir standardın altına düşmeden yaşamını devam ettireceğine, aza kanaat etmek zorunda kalmayacağına, belirli belirsiz günler geçirmeyeceğine ve hiçbir risk barındıran işe girmeyeceğine göstergedir.

Rüyada Prezervatif Görmek

Rüyada prezervatif görmek, rüyayı deneyimleyen kimsenin çok düzenli ve disiplinli bir hayata malik olacağına işarettir. Rüya sahibinin devamlı olarak planlı ve programlı bir şekilde hareket edeceğine ve yaşayacağına, geleceğini düşünerek eylemde bulunacağına ve işine çok hassasiyet göstereceğine delalettir.

Rüyada Prezervatif Kullanmak

Rüyada prezervatif kullanmak, rüyayı deneyimleyen kişinin sorumluluklarının farkında olacağına, geçmişteki vurdumduymaz davranışlarını geride bırakıp, yaşamına sorumluluklarının bilincinde bir kişi olarak devam edeceğine yorulur.

Rüyada Kullanılmış Prezervatif Görmek

Rüyada kullanılmış prezervatif görmek, rüyayı deneyimleyen kimsenin çok güzel bir ilişki yaşama arzusu içerisinde ve hayattan büyük bir aşk ümidi olduğuna delalettir. Rüyada önceden kullanılmış prezervatif görmek ayrıca rüya sahibinin partneriyle yaşadığı ilişkiler için kendini ve zihnini fazlaca yorduğuna, daimi olarak karşı cins ile zaman geçirmek için günlerini bu şekilde boş yere harcadığına rivayet edilir.

Rüyada Delik Prezervatif Görmek

Rüyada delik prezervatif görmek, sistematik ve düzenli bir hayata geçme arzusunda olan kişinin bu planının suya düşeceği şeklinde rivayet edilir. Bir yerden doğan bir kusur ya da eksiği düşünerek hayatını bu eksikliği giderme ekseninde şekil vermesi gerektiği anlamında yorumlanır.

Rüyada Prezervatif Satmak

Rüyada prezervatif satmak, kişinin sırtındaki yükü bir başkasıyla omuzlayacağına ya da sorumluluklarını yerine getirmesinde ona yardımcı olacak bir arkadaş, bir dost kazanacağı şeklinde tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani