Rüyada “Rüyada Konak Görmek” Görmek

Rüyada Konak Görmek

Rüyada Konak görmek, hayırlara vesile eden rüyalardan’dır. Rüyada konak gören kimse, kişinin kendi işini kuracağına işaret eder. Rüyada konak görmek, aynı zamanda nasip ve kısmet olarak değerlendirilir. Dini anlamı ile rüyada konak görmek, mevki ve makam sahibi olmaya, ticarette başarıya ve zaferlere tabir edilir.

Rüyada Konak Görmek İslami Anlamı

Resmi işi olanlar için bu rüya, işlerin olumlu sonuçlanmasına, bu işlerle ilgili pürüzlerin ortadan kalkmasına delalet eder. Diğer bir yorum ile rüyada konak görmek, ev değişikliği ya da taşınmak anlamına da gelir.

Rüyada Konak Almak

Rüyada konak almak, rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı olumlu değişim ve yeniliklere yorumlanır. Kirmani ( ra ) demiştir ki; bu rüya, kişinin elde edeceği mal, mülk ya da paraya delalet eder. Ekonomik anlamda ferahlamak, geçim sıkıntısının sona ermesi olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Ahşap Konak Görmek

Rüyada ahşap konak görmek, İslami yorumu ile nasip, kısmet ve baht açıklığına delalet eder. Yaşam kalitesinin artması, konfor ve lüksün yaşanması ve rahatlığa tabir edilir. Bazı alimlerin yorumu ile bu rüya, hane içinde huzur ve dirliğe değerlendirilir.

Rüyada Eski Konak Görmek

Rüyada eski konak görmek, iş ve ticari hayatta kar getirecek yatırımlara, işlerin büyümesine, bol kazanç elde etmeye tabir edilir. Aile, sosyal ve özel yaşantıda mutlu zamanların yaşanacağına da delalet eder. Yakın geçmişte yapılan bir işin olumlu sonuçlarının alınacağına yorumlanır.

Rüyada Konağa Taşınmak

Rüyada konağa taşınmak, süregelen düzenin değişeceğine ve bu değişikliğin rüya sahibinin hayır ve menfaatine olacağına yorumlanır. Cafer-i Sadık ( ra ) demiştir ki, bu rüya, sorunların, sıkıntıların sona ereceği ve rahat bir dönem yaşanacağı anlamına gelir. Bu rüya, yolculuk olarak da yorumlanır.

Rüyada Taş Konak Görmek

Rüyada taş konak görmek, kaybedilen maddi, manevi gücün tekrar kazanılacağına yorumlanır. Diğer bir yorum ile bu rüya, zenginlikle de tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, kendine güvenen ve kendi ayakları üzerinde durabilen bir kişi olduğuna işaret eder. Bekar kimseler için maddi durumu iyi olan biri ile birliktelik yaşamaya, evli kimseler için ise çiftler arasındaki bağın kuvvetli olacağına delalet eder.

Rüyada Konak Yaptırmak

Rüyada konak yaptırmak, kişinin elde edeceği nasiplere ve kısmetlere delalet eder. Gerek iş hayatında gerekse sosyal çevrede itibar sahibi olmaya, övgü almaya yorumlanır. İmam Nablusi ( ra ) demiştir ki; bu rüya, mutlu bir yuva sahibi olmaya, hane içinde refaha tabir edilir.

Rüyada Asmalı Konak Görmek

Rüyada asmalı konak görmek, bereketin bol olacağı, nasipli bir döneme tabir edilir. Geçi sıkıntısı olanların geçim sıkıntısı sona erer, borcu olan borcunu öder. Bu rüya, gelirin artacağına, kazanç elde etmeye, mal ve mülk sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Saçta Konak Görmek

Rüyada saçta konak görmek, iş ve mesleki anlamda kazanılacak başarı ve zaferlere delalet eder. Aynı zamanda bu rüya, özel hayatta mutlu olmaya da tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani