Rüyada “Rüyada Komutan Görmek” Görmek

Rüyada Komutan Görmek

Rüyada Komutan görmek, rüyayı gören kimse için, saygınlık ve mevki ile yorumlanmaktadır. Rüyada komutan görmek ailesi ve kendi adını iyi ve hayırlı işler yapılması ile tabir edilir. Komutan görmek ve onun ile konuşmak devlet ya da askeriyede rütbe alınması ile yorumlanır. Rüyada komutana yakalanmak, dini açıklamalarını, alimler şöyle yapmıştır.

Rüyada Komutan Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada görülen komutan, başarı ve hayırlı evladı temsil eder. Yorumunu yapmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyada komutan görmek, saygınlık kazanmak ve gururlu yaşamaktır. Demiştir. Rüyasında bir kadın, komutana sarıldığını görüyor ise, erkek çocuk sahibi olur. Rüyada başka birinin komutan öldürdüğünü görmek, kendi menfaatine olan işlerde, yapılacak olan hilelere göz yumak ile tabir edilmektedir. Rüyada komutanın öldüğünü görmek, düşman ve savaşa da yorulmaktadır.

Rüyada Komutan Postası Olmak

Rüyada komutan postası olmak, yapılan işlerde başarısız olmak ve daha da aşağıya düşmek ile tabir edilir. Rüyasında komutan postası olduğunu gören kişi, fevri hareketleri yüzünden, başarısından olur ve işini kayıp eder. Rüyada komutan postası olmak, sözü dinlenmeyen ve umursanmayan erkek olarakta yorumlanmaktadır.

Rüyada Komutandan Kaçmak

Rüyada komutandan kaçmak, sorumluluk sahibi olmak isteyen erkek ile yorumlanır. Rüyasında komutandan kaçan kişi, becerisi az ve bilinçsiz hayat yaşayan kişidir. Rüyasında başka birinin komutandan kaçtığını gören kişi, aklıselim olmayan biri için çabalar. Fakat çabalarında başarısız olur. Rüyasında bir kadın komutandan kaçıyor ise makam sahibi ve rütbeli biri ile tanışır.

Rüyada Komutanla Tokalaşmak

Rüyada komutan ile tokalaşmak, devlet kapısında iş sahibi olmak ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, işsiz ise iş sahibi, işi var ise daha yüksek bir makam sahibi olur. Rüyasında komutan ile tokalaştığını gören kişi, güçlü birinin yardımı ile saygınlık kazanır ve hayatı boyunca bu şekilde yaşar.

Rüyada Komutan Öldürmek

Rüyada komutan öldürmek, kıskanç kişi olarak tabir edilir. Rüyasında komutanını öldüren kişi, kibri yüzünden gelen yardımları geri çevirir ve hayatının sonuna kadar, maddi ve manevi sorular yaşar.

Rüyada Komutan Olmak

Rüyada komutan olmak, yaşanan sıkıntılardan ve fakirlikten kurtulmak ile yorumlanır. Rüyasında komutan olduğunu gören kişi, kendi emekleri ile saygınlı kazanır ve herkesten değer görür. Rüyada başka bir insanın komutan olduğu görmek, yapılacak olan yardımlar ile tabir edilir.

Rüyada Komutandan Dayak Yemek

Rüyada komutandan dayak yemek, baba dayağı ile tabir edilir. Rüya sahibi babası ile sorunlar yaşar. Rüyada kalabalık bir yerde komutandan dayak yemek, utanılacak işler yapılması ile tabir edilir. Rüyada başkasının dayak yediğini görmek, yapılan kötülüğe sessiz kalan, korkak kişi ile yorumlanır.

Rüyada Komutana Sarılmak

Rüyada komutana sarılmak, hayırlı iş ile yorumlanır. Rüyasında komutana sarılan kişi, devlet adamları tarafından sevilen bir kişidir. Rüyada başka birinin komutana sarıldığını görmek, yaşanacak olan ayrılıklara ve hasret çekilmesine yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani