Rüyada “Rüyada Komşu Görmek” Görmek

Rüyada Komşu Görmek

Rüyada Komşu görmek, genel anlamıyla kişinin ortak değiştirmesi ve yeniliklere açılması anlamına gelir. Rüyada komşu gören kimse, kişinin bulunduğu yerden başka bir yeri taşınmasına işaret eder. Rüyada komşu görmek, eğer kişinin iş hayatına bağlı değişimler söz konusu ise, konut gibi değişimler de yaşanması anlamına gelir.

Rüyada Komşu Görmek İslami Anlamı

İslam aleminde ise rüyada komşu görmek birden fazla anlamlara yüklenir. Bu anlamlar rüyayı gören kişinin rüyayı nasıl gördüğü ile ve cinsiyeti ile ilişkili olmaktadır. İmam-ı Nablusi rüyada komşu görmenin rüyada eski komşu görmek, rüyada komşuya gitmek, rüyada komşu ile kavga etmek, rüyada komşu kızı görmek v.s gibi alt başlıklar ile yorumlanması gerektiğini aktarmıştır.

Rüyada Eski Komşu Görmek

Rüyada eski komşu görmek Diyanet’e göre hayırlara vesile olan bir rüya olmaktadır. Kişi yakın zamanda geçmiş hayatında iyi bir yere sahip kimse ile karşılaşır ve bu karşılaşmadan hayırlı haberler alır. Rüya yorumcularına göre ise rüyada eski komşu görmek, kişinin geçmiş yaşantısından yaşadığı bir olayın karşısına çıkması anlamına gelir.

Rüyada Komşu Kızı Görmek

Rüyada komşu kızı görmek, rüyayı gören kişi erkek ise kısa bir süre içinde bir kişi ile tanışacağı ve bu tanışmadan hayırlara vesile bir takım olaylar yaşayacağı anlamına gelir. Rüya yorumcularına göre ise rüyada görülen komşu kızı, haneye girecek bir yabancıya delalettir.

Rüyada Komşuya Gitmek

Rüyada komşuya gitmek, Diyanet’e göre yardımlaşma olarak yorumlanır. Kişi yapacağı bir iş için birinin yardımına ya da aklına ihtiyaç duyacaktır.

Rüyada Komşu İle Kavga Etmek

Rüyada komşu ile kavga etmek, kişinin yaşayacağı anlaşmazlıkları işaret eder. Rüya yorumcularına göre rüyada komşu ile yaşanan kavga mal ve miras gibi kavgaların yaşanması anlamını taşır.

Rüyada Komşu Olmak

Rüyada komşu olmak, rüya yorumcularına göre kişinin hayatına girecek yeni bir insan olarak yorumlanır. Erkek ya da bayan farketmeden kişinin hayatına yakın zamanda yeni tanışacağı fakat samimi ilişkiler kuracağı bir insan girer. Diyanet’ e göre ise rüyada komşu olmak, taşınmaz bir mülke sahip olmak anlamına gelir. Kişi yakın zamanda yeni bir ev ya da araba alacaktır.

Rüyada Komşu Evi Temizlemek

Rüyada komşu evi temizlemek, kişinin başka bir kimsenin yaptığı bir suçun üstüne kalması anlamına gelir. Bazı olaylar ve yapılan dedikodular başkaları tarafından yapılır ancak rüyayı gören kişinin hayatını etkiler. Diyanet’e göre bu rüya kişinin ailesi içinde huzursuzluk çıkaran bir kimse olmasına ve sürekli yapılan hataların toparlanmasına delalettir.

Rüyada Komşuyla Evlenmek

Rüyada komşuyla evlenmek, kişinin yakın zamanda geçmiş bir yaşantısından tanıdığı bir kimsenin hayatına girmesine ve bundan sonra ki hayatında büyük değişimler yaşanmasına işarettir.

Rüyada Komşu Dövmek

Rüyada komşu dövmek, rüya yorumcularına tarafından karşılıklı yaşanacak ağız tartışmaları olarak yorumlanır. Diyanet’e göre ise bu rüya kişinin alacağı gücün ve kudretin işareti olmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani