Rüyada “Rüyada Komiser Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Komiser Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Komiser görmek, kişinin günlük hayatta korku ve endişe yaşandığının göstermektedir. Rüyada komiser gören kimse, bu dönemde aynı zamanda serbest çalışanlar için işlerin bollaşacağına, bir kurum ve kuruluşta çalışanlar için ise mertebenin artacağına yorulur. Rüyada komiser görmek, rüyada resmi devlet görevlisinin görülmesi sevinçli habere, işler hakkında sevince delalet etmektedir.

Rüyada Komiser Görmek İslami Anlamı

Rüyada komiser görmek kişinin kendisini ve yakınlarını ilgilendiren devlet işlerinde iyi habere, girilecek sınavlarda başarı gösterileceğine, bekar kadınlar için ise tayin gören bir kişi ile hayatın birleştirileceği anlamına gelebileceği belirtilmektedir.

Rüyada Baş Komiser Görmek

Rüyada baş komiser görmek, rüya yorumcuları tarafından devlet işlerinde yüksek makamlardan işlerinin çözüleceğine, işlerin beklentiden daha iyi şekilde sonuçlanacağına, kazancın daha fazla olacağına, işlerinde yüksek mevkilere gelineceği düşünülmektedir.

Rüyada Bayan Komiser Görmek

Rüyada bayan komiser görmek, İslami anlamı nedir? Kişinin manevi dilekleri olan duanın karşılığının bulunacağına, el atılacak işlerde bol miktarda karşılaşılacak fırsatlara, uzun zamandır arzu edilen işlerde muvaffakiyete, güzel ve rahat bir yaşama kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada Baş Komiserle Konuşmak

Rüyada baş komiserle konuşmak, devlet kapısında olan bir iş için durumun anlatılmasına gerek olduğuna, kişi durumu anlatması halinde problem olan durumun hemen çözüleceğine, bu durum adliye, tapu gibi yerler olabileceğine yorulmaktadır. Ayrıca mevcut durum hakkında işaretler bulunduğunu belirten yorumcular ise halen devam ettiği iş veya hayat tarzının devam ettirilmesine, yapılan işlerde doğruluğa, bu doğruluğun etraftaki kişilere de anlatılmasının doğru bir davranış olacağı değerlendirilmektedir.

Rüyada Baş Komiser Olmak

Rüyada baş komiser olmak ne anlama gelir? Karşılaşılan veya karşılaşılacak bir işin başarılı bir şekilde üstesinden gelinebileceği, sıkıntılı günler geçiren kişiler için sıkıntıların biteceği, etraftaki kişiler üzerinde söylenecek sözler konusunda etki sağlayacağı anlamına gelebilir. Farklı yorumcular tarafından ise sıkıntılı işlerin yükümlüsü olunacağı, tehlikeli işlere girişilebileceği ve bu konularda tek söz sahibi olunacağı düşünülmektedir.

Rüyada Sivil Komiser Görmek

Rüyada sivil komiser görmek, saklanması gereken bir durum varlığını gösterebilmektedir. Sırrını başkasına veren kişi bu sırrının ortaya çıkmasından veya başkalarının bilmemesi gereken bir durum ortaya çıkmasından duyulan korkuyu göstermektedir. Bu konularda kişinin daha ketum davranması gerektiğine, başkalarına kolaylıkla açılmasına karşı bir uyarı olarak anlamlandırılmaktadır.

Rüyada Komiserle Tartışmak

Rüyada komiserle tartışmak, rüyaların dilinde bu rüya görülmesinin tersi anlama geleceği yorumlanmıştır. Tartışılan konuda kişi çözüme kavuşarak, rahata erecektir. Bu konuda küskünlüğün biteceği şeklinde yorumlayan tabircilere de rastlamak mümkündür.

Rüyada Komiser Yardımcısı Görmek

Rüyada komiser yardımcısı görmek, dünyevi bir konuda başvurulan şahıstan daha düşük olarak değerlendirilen bir şahıstan yardım görüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada Polis Görmek

Rüyada polis görmek Rüya hakkında İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada polis görülmesi Azrail (a.s) işaret etmektedir. Kişi günü hakkında muhasebe yapmalı vicdanını rahatsız eden durumlardan uzak durmalıdır. Bol tövbe ve istiğfar etmelidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani