Rüyada “Rüyada Kömbe Görmek” Görmek

Rüyada Kömbe Görmek

Rüyada Kömbe görmek, uzun zaman önce yapılmış ve tamamlanmış projelere işaret eder. Rüyada kömbe gören kimse, bir türlü düzelmeyen işlerin yakın bir zamanda düzeleceğine delalet eder. Rüyada kömbe görmek, sıkıntıların büyük mücadeleler sonucunda son bulacağına işaret eder. Rüyada kömbe görmek aynı zamanda iş hayatında yer alan sorunların sebep olduğu sağlık ile ilgili sorunların ortadan kalkacağına işaret etmektedir. Bazı yorumculara göre tek kömbe ya da çörek rüya sahibinin tek çocuk sahibi olacağına delalet eder. Genel yorum ise nimetle tabir edildiğidir. Büyük bir nimete ve kazanca kavuşacağınıza, huzur ve mutluluğu bulacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada Kömbe Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki; kömbe görmek az miktarda bir kazanca işarettir. Yediğini gören kişi ise muhtelif bir takım yerlerden menfaat sağlar ve hayır görür. Yapılan ilerlemeler sayesinde durumun çok daha iyi olacağı ve kazancın artacağına rivayet eder.

Rüyada Kömbe Yemek

Rüyada kömbe yemek genel olarak rüya sahibinin yeni projeler yapacağına ve ortaya koyduğu bu projeleri sayesinde işlerinin zamanla yoluna gireceğine, etraftan aldığı destekle birlikte daha fazla insana ulaşabileceğine ve bunun sayesinde oluşan kazanç sonrasında başka işlere de gireceğine tabir edilmektedir. Kişinin uzun zamandır uğraştığı veya el attığı işlerin tamamında çok büyük başarılara imza atacağını göstermektedir.

Rüyada Kömbe Pişirmek

Rüyada kömbe pişirmek, rüyayı gören kişinin iş yaşantısında karşılaştığı sıkıntıları daha önce kolaylıkla aşmasına rağmen yine bir sorunla karşı karşıya kalacağına, hızlı bir müdahale de bulunsa da sorunu çözemeyeceğine fakat sonrasında sabır ederek ve gayret göstererek sorunu kolayca ve kayıpsız çözeceğini fark edeceğine rivayet etmektedir. Bazı rüya tabircileri ise kömbe pişirmenin rüya sahibinin para kazanmak amacı ile yeni bir iş girişiminde bulunacağı gösterdiği şeklinde yorumlar.

Rüyada Kömbe Almak

Rüyada kömbe almak, kişinin kendisine güveni tam olan bir kişi, bir yakını ya da annesi ve babası tarafından sağlanan maddi destekle birlikte bir iş kuracağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi yakın zaman içinde kendi işinin patronu olacaktır.

Rüyada Etli Kömbe Yemek

Rüyada etli kömbe yemek rüya tabircileri tarafından şu şekilde yorumlanmaktadır; rüyanın sahibi olan kişinin yardımsever ve iyi biri olduğu halde iş hayatında kötü sonuçlara neden olabilecek bir sorunu çözmesine rağmen, rüya sahibini çekemeyen kimselerin ortaya attığı bir dedikodu sebebiyle zor duruma gireceğine fakat sonunda rüya sahibinin bu kişileri ortaya çıkarıp hak ettiklerini yaşadıklarını göreceğine işaret eder.

Rüyada Çörek Yemek

Rüyada çörek yemek rüyayı gören kişinin iş hayatında sahip olduğu huzur ve rahatlığın aynısı aile hayatında da sahip olacağına, hanesinin artık hiçbir sıkıntı yaşamayacağına tabir olunur. Bununla birlikte rüyada çörek görmek eğer aile içinde küslük olursa bu durumun kısa süreceğine ve bu durum arkasından çok daha güzel günlerin geleceğine alamet etmektedir. Kişinin kazanmış olduğu parayı daha düzgün, uzun süreli ve randımanlı bir işe harcayacağı tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani