Rüyada “Rüyada Koltuk Takımı Görmek” Görmek

Rüyada Koltuk Takımı Görmek

Rüyada Koltuk Takımı görmek, genelde kişinin eşi ve ailesi ile olan ilişkilerini yansıtır. Rüyada koltuk takımı gören kimse, rüyada evinde konforlu ve büyük koltuk takımı olduğunu görmek; kişinin geniş ve büyük bir aileye sahip olacağı ile tabir edilmektedir. Rüyada koltuk takımı görmek, kişinin dünya hayatı ile ilgilidir. Rüyada görülen rahat ve geniş koltuk takımları ferah ve rahat bir dünya hayatı ile yorumlanmaktadır. Rüyada görülen dar ve eski, sorunlu koltuklar ise geçim sıkıntısı ve sorunlar ile yorumlanır. Rüyada Koltuk Takımı Almak

Rüyada Koltuk Takımı Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a)’ya göre rüyada koltuk takımı almak iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Eğer alınan koltuk takımı yeni, temiz, geniş ve ferah ise bu eğer varsa aile içindeki sorunların çözüleceği, böyle bir sorun yoksa aileyi güzel günlerin beklediği ile tabir olunmaktadır. Eğer satın alınan koltuk takımı kirli, küçük ve eski ise bu aile içinde sorunların olabileceği ile tabir edilmektedir.

Rüyada Koltuk Takımı Satmak

Rüyada evdeki koltuk takımını sattığını görmek şu anlama gelmektedir: Eğer evdeki koltuk takımı kırık, eski ve sorunlu ise bunu evden çıkarmak aile için hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Maddi sıkıntıların sona ereceği anlamına gelmektedir. Ancak evdeki koltuk takımı temiz ve yeni ise bunu evden çıkarmak hayır olarak yorumlanmamaktadır.

Rüyada Koltuk Takımı Taşımak

Rüyada koltuk takımı görmek ve bunu taşımanın anlamı: Koltuk takımı dışarda bir yerden bir yere taşınıyorsa aile dışındaki hayatla ilgilidir. Ve rüyayı gören kişinin hayatında bir değişiklik yaşayacağı ile tabir edilir. Ancak evin içinde koltuk takımını bir odadan başka bir odaya taşıdığını görmek aile içinde kişileri bir yenilik ve değişiklik beklediği anlamına gelmektedir.

Rüyada Koltuk Takımı Değiştirmek

Rüyada değiştirilen koltuk takımı değişenden daha iyi ise bunun anlamı: Aile üyelerini güzel günlerin beklediğidir. Gelecek günlerde iyi ve olumlu bir haber ailedekileri mutlu edecektir.

Rüyada Eski Koltuk Takımı Görmek

Rüyada eski koltuk takımı görmek görünen yere göre farklı anlamlara gelmektedir. Eski koltuk takımını ev içinde kullanıldığını görmek ailede maddi sorunlar yaşanacağına işaret ederken; kendi evinden başka bir evde görmek dışarıda arkadaşlar ile sorun yaşanabileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Beyaz Koltuk Takımı Görmek

Beyaz renk her zaman temizi iyiyi işaret ettiği gibi rüyada görülen koltuk takımının beyaz olması da aile içindeki sorunların çözüme kavuşacağına ve aileyi iyi günlerin beklediğine işaret etmektedir.

Rüyada Tekli Koltuk Görmek

Rüyada tekli koltuk görmek, rüyayı gören kişinin aile içerisindeki konumunun ne kadar önemli olduğuna işaret etmektedir. Aile içindeki herkes o kişinin düşüncelerine önem verir ve ailede ayrı bir yere sahiptir.

Rüyada Deri Koltuk Takımı Görmek

Rüyada deri koltuk görmenin anlamı deri koltuk da kaliteli ve sağlam olduğu için aile bağlarının ne kadar kuvvetli ve sağlam olduğuna işaret etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani