Rüyada “Rüyada Koltuk Görmek” Görmek

Rüyada Koltuk Görmek

Rüyada koltuk görmek, rüya sahibinin meslek hayatı ile alakalı olarak tabir edilmektedir. Rüyada koltuk görmek resmi bir kurumda, göreve sahip olacaktır şeklinde yorumlanmaktadır. Şık ve gösterişli bir koltuk görmek, meslek olarak belli şartları yerine getirdikten sonra, makama mevkiye geleceğine delalet eder.

Rüyada Koltuk Görmek İslami Anlamı

Rüyada koltuk görmek, İslam alimlerine göre şu şekilde yorumlanmıştır. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüya sahibinin devlet makamına gelmek için adaletle sınava tabi tutularak, iltimas olmadan devlet kurumuna atanacağı ve bu kurumda adaletle ve Allah’ın hükmü ile hükmetmesine işaret eder şeklinde yorumlamıştır.

Rüyada Koltuk Takımı Görmek

Rüyada koltuk takımı görmek, rüyayı gören kişinin güzel bir ailesi olacağına bir ailesi var ise aile ilişkilerinde daha iyi bir aile ilişkisi durumuna geleceğine işaret edecektir. Rüya sahibinin aile ilişkilerine önem vermesi gerektiğine de işaret etmektedir. Genel olarak koltuk takımı görmek çevresi ile iş arkadaşları ile iyi ilişkiler kurması gerektiği şeklinde tabir de edilmektedir.

Rüyada Koltuk Silmek

Rüyada koltuk silmek, rüyayı gören kişinin rahat, huzurlu bir hayata erişeceğine işaret edilmektedir. Yaşamın devam ettiği sıkıntıların bir bir azalacağına işaret etmektedir. Başka bir şekilde ailesinde, çevresinde, akrabalarında yardım ihtiyacı olan birine yardım için çabalayacağına işaret etmektedir. Bu anlamda rüya sahibinden beklenen bir yardım çağrısı var ise ona yardıma yönlendirmeye delalet etmektedir.

Rüyada Koltukta Oturmak

Rüyada koltukta oturmak, rüya sahibinin istekleri, hayalleri, hedefleri var fakat bu istekleri doğrultusunda bir çaba sarf etmediği şeklinde yorumlanır. Gerçek yaşamda bir şeyleri elde etmenin çabasız olmayacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. İsteklerin doğrultusunda hem çaba hemde dua ile bir şeylerin olabileceğine de delalet etmektedir. Oturarak bir şeylerin kazanılmayacağı şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Koltuk Minderi Görmek

Rüyada koltuk minderi görmek, rüya sahibine ferahlık, huzur, mutluluk getirecektir şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin gerçek hayatta işlerinin kolaylaşacağı, daha rahat bir yaşam süreceğine işaret etmektedir. Alın teri ile kazanılan parayla geçim derdinin biteceği şeklinde yorumlanmaktadır. Faturaların, borçların ödenmesinin rahat olacağına delalet etmektedir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz Koltuk Görmek

Rüyada beyaz koltuk görmek, belli bir makama erişileceği, erişilen makamda işlerin hak ile adalet ile yerine getirilmesi gerektiğine işaret edilir. Bu rüyada, rüyayı gören kişinin mevcut işi ile de daha adil ve hak çerçevesinde davranması gerektiği şeklinde de tabir edilmiştir. Bunun dışında kişiyi bir hayırlı bir evlilikte beklemektedir şeklinde yorumlanmıştır. Daha hayırlı ve huzurlu bir aile ortamına sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Koltuk Almak

Rüyada koltuk almak, rüya sahibinin bir takım malı mülkü olacağına, gayrimenkullerinin artacağına işaret edilmektedir. Hak çerçevesinde kazanılan paranın, kişi mutlu etmesi için ALLAH tarafında mal ve mülk sahibi yaparak, hak çerçevesinde kazanılan paranın ödülü olarak Allah’ın kuluna hediyesi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani