Rüyada “Rüyada Koltuk Altı Görmek” Görmek

Rüyada Koltuk Altı Görmek

Rüyada Koltuk Altı görmek, yeni girişimlerde bulunmak, bir takım atılımlarla başarı sağlamak demektir. Rüyada koltuk altı gören kimse, bol kazanç elde etmek, rızkın artması, bereket kapılarının açılması ve şanslı döneme girmek ile tabir olunur.Rüya sahibi kişi çalışması, azmi sayesinde hem insanlar tarafından sevilen, başarılı olan hem de ün sahibi biri olacak demektir.

Rüyada Koltuk Altı Görmek İslami Anlamı

Koltuk altı görmek bazı hataların telafi edilmesi için tekrardan şans elde etmek demektir. Bu rüyayı gören kişi eğer geçmişte hatalar yaptıysa, bundan ötürü pişmanlık duyuyorsa, hatalar kişinin hayatını etkiliyor ise eline bunları düzeltmek için fırsatlar çıkacak demektir. Eğer kişi bu fırsatlara değerlendirirse hatasını telafi ederek vicdan azabından ve yaşadığı zor günlerden kurtulacaktır. Rüyada koltuk altı görmenin psikolojik yorumu, kişinin hayatında gizlediği, çekindiği bazı durumların olması ve bunların açığa çıkmasından korkması demektir. Rüyada koltuk altı görmenin dini yorumu; İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; hasetlik ve fesatlığı gitmesine işarettir.

Rüyada Kıllı Koltuk Altı Görmek

Rüyada kıllı koltuk altı görmek, düşünülenin aksine hayırlıdır. Kişinin yeni gelişmeye başlayan işlerinin olduğu ve bu işlerinde iyi bir başarı elde edeceği anlamı taşır.

Rüyada Koltuk Altı Kılı Koparmak

Rüyada koltuk altı kılı koparmak, bazı şeyleri elde etmek için çok fazla uğraşmak, kendine iyi bırakmak ve çok çaba göstermek demektir. Rüya sahibi kişi eğer çok fazla mücadele ediyor ise bir süre dinlenmeli, bazı meseleleri hırs yapmamalı, bir takım durumları akışına bırakmalıdır.

Rüyada Temiz Koltuk Altı Görmek

Rüyada temiz koltuk altı görmek, manevi anlamda aydınlanıp temizlenmek demektir. Kişinin bir takım bunalımları ve psikolojik durumları var ise bunlardan arınacak huzurlu maneviyata kavuşacaktır.

Rüyada Koltuk Altı Kokusu Görmek

Rüyada koltuk altı kokusu görmek, kişinin bir meselenin iç yüzünü öğrenmesi, bir takım şeyleri fark etmesi ve şaşkınlık yaşasa da kötülükten uzak durması demektir. Bu rüya aslında uyarıcı bir rüyadır. Önemli bir işte bulunan kimse işe ve insanlara dikkat etmelidir.

Rüyada Koltuk Altı Yarası Görmek

Rüyada koltuk altı yarası görmek, aşk acısı çekmek, gönül kırıklığı yaşamak demektir. İlişkisi olan kişilerin üzüntü yaşaması ile tabir edilir. Bu rüya bazen de bir rahatsızlık yaşamaya, birtakım sıkıntılı günler geçirmeye işarettir.

Rüyada Koltuk Altı Kanaması Görmek

Rüyada koltuk altı kanaması görmek, bir işin bozulması, iyi giderken tersine dönmesi olarak tabir edilir. İlişki durumları eğer iyiyse bu durum tersine dönebilir ya da kişinin işleri iyi gidiyor ise kötü gitmeye başlayabilir.

Rüyada Koltuk Altı Temizlemek

Rüyada koltuk altı temizlemek, işleri yeniden düzenlemek, hayatı yoluna koymak, tekrardan biçimlendirmek demektir. Kişi geçmişte yaptığı hataları gözden geçirerek ve ders alarak hayatını ona göre düzenler.

Rüyada Koltuk Altını Tıraş Etmek

Rüyada koltuk altını tıraş etmek, bazı konulara keskin bir bakış açısıyla bakmak, net davranmak ve tamamen meseleleri kapatmak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani