Rüyada “Rüyada Köle Olmak” Görmek

Rüyada Köle Olmak

Rüyada Köle olmak, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyasında köle olduğunu gören kişi, göz hapsinde olan ve bundan memnun olmayan kişidir. Rüyada köle olmak cezaevine girmek ile de tabir edilir. İslami yorumlarını alimler şu şekilde yapmışlardır.

Rüyada Köle Olmak İslami Anlamı

Rüyada Köle olmak, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı gören kişi, çaresiz kalacağı işler yapacaktır ve bunları geri dönüşü olmayacaktır demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada köle olmak ani verilen kararların ardından yaşanacak pişmanlık ile tabir etmiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında köle olan kişi, hayatını sorgulamayan ve üst üste hata yapan kişidir yorumunu yapmıştır.

Rüyada Köle Almak

Rüyada köle almak vicdansız ve merhametsiz kişiler ile yorumlanır. Rüyasında köle aldığını gören bir adam, hayatındaki kadına kötü davranıyordur. Rüyada köle almak, güç gösterisi ile de tabir edilir. Rüyada alınan köle, mal ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Köle Azat Etmek

Rüyada köle azat etmek, atılan iftiraları açıklamak ve suçlu olan kişileri aklamak ile tabir edilir. Rüyasında köle azat ettiğini gören kişi, yardımsever ve merhamet sahibi kişidir. Rüyada köle azat eden birini görmek, iyi niyetli insanlar ile dostluk kurmaya delalet eder.

Rüyada Köle Pazarı Görmek

Rüyada köle pazarı görmek, para ile her şeyi yapacağını düşünen kişiler ile yorumlanır. Rüyasında köle pazarı gören kişi, kalabalık şekilde işlenen suçlara ortak olacaktır. Köle pazarı çaresiz ve fakirlerin olduğunu göre göre kendini düşünerek yaşayan bencil zengin ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Köle Kurtarmak

Rüyada köle kurtarmak, yardım etmek ile yorumlanır. Rüyasında köle kurtardığını gören kişi, cesur ve iyi niyetli kişidir. Köle kurtarmak çaresiz ve kimsesiz kişilere yardım etmek ile de yorumlanır. Rüyada başka birinin köle kurtardığını görmek, başkalarının yapacağı yardıma tanık olmak ve bunu dillendirmek ile yorumlanır.

Rüyada Birinin Köle Olması

Rüyada birinin köle olması yardım istemek ile yorumlanır. Rüyasında birinin köle olduğu gören kişi, haksızlığa uğrayan ve zor durumda kalan kişidir. Rüyada birinin köle olmasını engellemek, akıl vermek ve kararların değişmesine sebep olmak ile yorumlanır.

Rüyada Kölelikten Kurtulmak

Rüyada kölelikten kurtulmak, sıkıntı ve yüklerden kurtulmak ile yorumlanır. Rüyasında kölelikten kurtulan kişi, tek başına sorunları çözecek ve çok daha rahat bir hayat yaşayacaktır. Rüyada başka birinin kölelikten kurtulduğunu görmek, başkaları ile ortak plan yapmak ve kurtulmak ile yorumlanır.

Rüyada Esir Görmek

Rüyada esir görmek, yapılan kötü işleri temsil eder. Rüyasında esir gören kişi, yaptığı işler ile başkalarının hayatını sarsmış ve insanları zor durumda bırakmıştır. Esir, hırs ile de tabir edilir.

Rüyada Cariye Olmak

Rüyada cariye olmak, eşten hayır görememek ve aldatılmak ile yorumlanır. Rüyasında cariye olduğu gören kadın, dedikodu yapacak ve eşi ile arası bozulacaktır. Cariye, akrabalar içindeki kadın düşman olarak da tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani