Rüyada “Rüyada Kola Görmek” Görmek

Rüyada Kola Görmek

Rüyada Kola görmek, tatsız durumların ortaya çıkaracağı, hayallerin kırılacağı, uzun uğraşlar verilen bir projenin yarıda kalacak yönünde tabir edilir. Genel olarak rüyada görülen kola, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağı, iş dünyasında ve aile içinde bazı sorunların meydana geleceği yönünde yorum yapılır.

Rüyada Kola Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kola görmek, İslam alimleri bu rüya ile alakalı olarak şu yorumları yapmışlardır. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyasında kola gören kişi maddi ve manevi olarak çöküntü yaşayacak bir döneme, geçim sıkıntılarının başlayacağı, sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına işaret eder.

Rüyada Sarı Kola Görmek

Rüyada sarı kola görmek, kişinin kendi hayrına olmayan hataları yapması, günaha batması, nefsine hizmet eden Günahkar Bir kişiyi gösterir. Rüya sahibinin gerçek Hayatında böyle bir durum varsa derhal tövbe edip Allah’a yönelmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde hayata tutunabileceği ve günahlarından arınabileceği ifade edilir.

Rüyada Kola Şişesi Görmek

Rüyada kola şişesi görmek, kişinin zengin olacağı, hayattan zevk alacağı, eşinden ve çocuklarından razı olacağı, anne ve babasına itaat eden çevresine yararlı olmak anlamlarını taşımaktadır. Rüya sahibinin gerçek hayatında yaptığı yanlış var ise bu durumlardan vazgeçerek daha düzenli ve günahsız bir yaşam sürmesi tavsiye edilir.

Rüyada Bardakta Kola Görmek

Rüyada bardakta kola görmek, işin hayatında her şekilde annesinden ve babasından destek gördüğü, ailesinin maddi ve manevi her zaman yanında olduğu anlamlarına gelir. Fakat bu durumun kişinin bağımlı bir kişiliğe dönüşmesi, Ailesi olmadan hayatta hiçbir şeyi başaramayan bir insana dönüştüğü söylenir. Bundan dolayı hayatta daha cesaretli hareket etmesi ve tek başına bir şeyleri başarması gerekmektedir.

Rüyada Kola İçmek

Rüyada kola içmek, kişinin gelecekte yaşayacağı sorunları ortaya çıkaracak hataları şimdiden yapması, sağlığını düşünmeden fazlaca zararlı şeyler tüketmesi ve bundan dolayı gelecekte sağlıksal anlamda ve ruhsal olarak birçok problem yaşayacağı tabir edilir.

Rüyada Kutu Kola Görmek

Rüyada kutu kola görmek, rüya sahibinin hazırcı bir yapısının olduğu, sürekli olarak tembelliği alıştığı, hayatta her şeyin toz pembe olduğunu zannettiği bir insanı işaret eder. Rüya sahibinin kendine gelmesi açısından rüyada verilen mesaj kişinin sorumluluk alması, kendine güveni gelmesi ve aile koruması söylenir.

Rüyada Siyah Kola Görmek

Rüyada siyah kola görmek, kişinin çok fazla günah işlediği, zinaya düştüğü, ahlaksız bir yaşam tarzı benimsediği, kalbinin, günahtan siyah noktalardan kapandığı ve kötü bir yola düştüğünü söylenir. Rüya sahibinin Hayatında böyle bir durum varsa derhal bütün günahlarını tövbe ederek bir daha yapmamak kaydıyla düzgün bir yaşam tarzına geçmesi rivayet edilir.

Rüyada Kola Kapağı Görmek

Rüyada kola kapağı görmek, rüya sahibinin çevresinde kendisinde çok zarar veren birileri olduğu, arkadaş çevresinden sürekli olarak kötü şeylere maruz kaldığı bilinir. Bundan dolayı kişinin kendisine zarar veren ortamlardan uzak durması ifade edilir.

Rüyada Kola Almak

Rüyada kola almak, yanlış işlere girişmek, haram para kazanmak, gayrimeşru ilişkileri yaşamak şeklinde yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani