Rüyada “Rüyada Kokoreç Görmek” Görmek

Rüyada Kokoreç Görmek

Rüyada Kokoreç görmek, hayırlara delalet eder. Rüyada kokoreç gören kimse, büyük bir şans mahiyetinde kabul edilir. Rüyada kokoreç görmek, rüyayı deneyimleyen kişinin hayallerine ulaşacağına, arzu ettiği başarıları ve zaferleri almaya vakıf olacağına işaret eder. Rüyada kokoreç görmek, hayata sımsıkı bir şekilde sarılacağına ve sevdiklerine de daha fazla zaman harcayacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin bahtının açık olacağı manasına gelir.

Rüyada Kokoreç Görmek İslami Anlamı

Rüyada kokoreç görmek Kirmani’ ye göre, kısa zaman içerisinde alınacak hayırlı haberler duymaya, merhamet sahibi bir eşe, yararlı çabalara işaret eder, mağlubiyetin akabinde özlem duyduğu feraha, neseplerin ihtilaf etmesine delalet eder, birkaç gün içerisinde duyulacak mutlu edici havadis duymaya, becerili bir bireye tabir edilmektedir.

Rüyada Kokoreç Yemek

Rüyada kokoreç yemek, rüyayı deneyimleyen kişinin işlerinin açık olacağına, ticaretinin genişleyeceğine, elde ettiği kazancının artacağına, elinin daha bol bir hal alacağına, kötü günlerinin ve problemlerinin de son bulacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişi, büyükçe bir yatırım gerçekleştirecek bu sayede zenginlik kazanacak, konfora ve ağız tadına varacak demektir.

Rüyada Kokoreç Yapmak

Rüyada kokoreç yapmak, rüyayı deneyimleyen kişinin işlerinin yolunda gideceğine, yeni bir işe atılmak istiyorsa bunu yapmak için uygun bir zaman olduğuna yorulur. Rüyayı gören kişi bu uygun zaman mukabilinde gerekli yatırımı yapar, gayret gösterirse sonuçlarını alacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kokoreç Almak

Rüyada kokoreç almak, rüyayı gören kişinin sonu güzel olacak bir iş için teklif alacağına bunu değerlendirmesine yorulur.

Rüyada Kokoreç Satmak

Rüyada kokoreç satmak, rüyayı gören kişinin eş dost ya da akrabalarından birileri ile hayırlı bir işe gireceğine ve muvaffakiyetinin daimi bir şekilde artacağına, bir nedenle ister istemez birilerinden yardım isteyeceğine yorulur.

Rüyada Kokoreç Pişirmek

Rüyada kokoreç pişirmek, rüyayı deneyimleyen kişinin sevdiği bir iş alanında çalışmalarını devam ettireceğine, oldukça rahat bir hayat yaşayacağına ve güzel günlere işaret eder.

Rüyada Ekmek Arası Kokoreç Görmek

Rüyada ekmek arası kokoreç görmek, rüyayı deneyimleyen kişinin tabiri caizse bileğindeki altın bileziği yardımıyla hiçbir zaman işsiz, güçsüz ve paradan yoksun kalmayacağı manasına gelir. Rüyayı deneyimleyen kişinin yetenekleri, üstün başarıları ve azmi yardımıyla emeklerinin karşılığını noksansız şekilde alacağına delalet eder.

Rüyada Çiğ Kokoreç Görmek

Rüyada çiğ kokoreç görmek, çalışma hayatında ve aile yaşamında yaşanacak, daha önce tecrübe edilmiş en kötü günleri bile tabiri caizse mumla aratacak ve yapılan bütün işlerdeki mutluluğu alıp götürecek çok büyük sıkıntılara ve geri dönülmez kayıplara neden olacak ağır sıkıntılara işaret eder. Rüyada görülen kokoreç pişmiş ise, yapılan işten maddi gelir yerine karşılık olarak verilmiş pek ehemmiyeti olmayan mala delalettir.

Rüyada Tantuni Görmek

Rüyada tantuni görmek, kişi kendi yağında kavrulmayı becerebilse dahi mutluluğunun hiç bozulmayacağına, işlerinin doğru bir yola gireceğine ve hayatını revize ederek kendisini kötü duruma sevk eden şeylerden uzak duracağına delalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani