Rüyada “Rüyada Kokmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kokmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kokmak, kişinin kötü işler peşinde koşması sonucu tüm sevdiklerini birbiri ardınca kaybetmesi demektir. Rüyada koktuğunu gören kimse, yepyeni bir hayat ile yeni şeylerin peşinde koşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kokmak İslami Anlamı

Rüyada koklamak, Cafer-i Sadık buyurmuştur ki: Rüyada kokmak iyi de olsa da kötü de olsa kişinin bir yolun sonuna geleceğine işaret eder.

Rüyada Ter Kokmak

Rüyada ter kokmak başarısızlık, pişmanlık ve kaybediş anlamlarına gelir.

Rüyada Güzel Kokmak

Rüyada güzel kokmak sevilen kullar ve bireyler arasına katılmak demektir. Rüyasında güzel koktuğunu gören kişi gerçek hayatında güzel işler yaparak herkesin takdirini toplamayı başarır. Rüyasında güzel koktuğunu daha önce hiç görmediği bir tarafından duyan kişi evli değilse yakın zamanda tanışacağı bir kişiyle evlenir ve mutlu bir hayat sürer.

Rüyada Parfüm Kokmak

Rüyada parfüm kokmak hoş sözlü, hoş huylu bir bayan ya da erkek ile tanışıp dünya evine girmek için adımlar atmak demektir. Rüyasında parfüm kokusu ile birlikte etrafına birçok kişiyi toplayan kişiyi hakiki hayatında önemli bir konuşma yaparak herkesin gönlünü fethedecek demektir. Rüyasında çiçek koktuğunu gören kişi mali olarak rahatlar ve halihazırda borçları varsa onları kapatır.

Rüyada Kötü Kokmak

Rüyada kötü kokmak ve bunu fark etmek kişinin şerrini fark edip hayra yönelmesi ile açıklanmaktadır. Kişi bir toplantı esnasında kötü koktuğunu fark ediyor ise gerçek hayatında amirlerinden azar ve nasihat işitecek demektir. Rüyasında kötü kokup üstünü değiştiren kişi hatalarından ders çıkarıp doğru yola yönelir.

Rüyada Ayağının Kokması

Rüyada ayağının kokması kişinin yanlış evlere girip yanlış kişilerle ahbaplık ve arkadaşlık etmesi manalarına gelmektedir. Rüyada misafir olduğu bir yerde ayağının koktuğunu fark edip çoraplarını değiştiren kişi gerçek hayatında ev ve iş yeri değişikliğine gidebilir. Rüyasında ayakkabı içinde ayağının koktuğunu gören kişi girdiği ve yardım dilediği hanelerden olumsuz bir şekilde geri çevrilir.

Rüyada Ağzının Kokması

Rüyada ağzının kokması kişinin çok fazla yalan söyleyip yakın çevresi tarafından fark edilmesi anlamına gelir. Rüyasında ağız kokusunu fark edip bir sprey arayışına giren kişi söylediği yalanlardan yüz çevirip doğruluk ve dürüstlük yoluna girecek demektir. Rüyasında ağız kokusu yüzünden kız arkadaşı yanından ayrılan kişi gerçek hayatında da yalanları fark edilip terk edilen bir kişiye dönüşür.

Rüyada Alkol Kokmak

Rüyada alkol kokmak hayır yollarından sapıp kötü yollara sapmak demektir. Rahmani olanın terk edilip şeytani olana dönülmesiyle birlikte kişi kendi karakterini ve öz mutluluğunu tamamen terk edebilir. Kişi sokakta bir yerde alkol koktuğunu fark edip rüyasında sakız aramaya çıkıyorsa hala bir şeyleri değiştirmek için şansı var demektir.

Rüyada Sigara Kokmak

Rüyada sigara kokmak eşinden gizli bir şekilde kötü işler peşinden koşan bir erkeğin varlığına işarettir. Eğer rüyada kişi sigara koktuğunu annesinden saklıyor ama yine de yakalanıyorsa gerçek hayatında annesini üzecek, onun kalbini kıracak belli başlı fenalıklar yapacak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani