Rüyada “Rüyada Koklamak” Görmek

Rüyada Koklamak

Rüyada Koklamak, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada herhangi bir şeyi koklamak özlemek ile tabir edilir. Rüyada birinin kokusunu almak hasretlik ile yorumlanır. Rüyada kokladığını görmek ile ilgili alimlerin İslami açıklamaları şu şekildedir. Çiçek koklamak, müjdeli haber almak ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Koklamak İslami Anlamı

Rüyada Koklamak, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı gören kişi, gurbette olan ve ailesine özlem duyan kişidir demiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyada bir şeyleri kokladığını gören kişi, duygularını içinde yaşayan ve kimseye belli etmeyen kişidir yorumunu yapmıştır. Rüyada kendinden kötü koku aldığını gören kişi, söylememesi gereken sözler söyleyecek ve bu neden ile yalnız bir hayat yaşayacaktır.

Rüyada Parfüm Koklamak

Rüyada parfüm koklamak, sahte kişiliklere inanmak ve aldanmak ile yorumlanır. Rüyasında parfüm koklayan kişi, iyi niyetinden dolayı zarar gören ve üzülen kişidir. Parfüm koklamak, gerçekçi olmayan konulara kulak vermek ve onlara karşı heveslenmek ile tabir edilmektedir.

Rüyada Çiçek Koklamak

Rüyada çiçek koklamak, iyi niyetli ve temiz kalpli kişiler ile yorumlanır. Rüyasında çiçek kokladığını gören kişi, istediği şeylere sahip olacaktır. Rüyada renkli çiçekleri koklamak, özlenen kişiler ile buluşmaya yorulur. Rüyada gül koklamak, sevgiye muhtaç kişi ile tabir edilir.

Rüyada Bebek Koklamak

Rüyada bebek koklamak hayırlı işler ile yorumlanır. Rüyasında bebek kokladığını gören kadın, bekar ise evlenir. Rüyasında bebek kokladığını gören erkek, aldığı sorumlulukları iyi şekilde üstlenir. Bebek koklamak, bebeği olmayan kişiler içinde bebek sahibi olmak ile yorumlanır. Rüyasında bebek kokladığını gören kişi, kalbi temiz ve niyeti iyi insanlar ile rastlaşır.

Rüyada Sevdiğini Koklamak

Rüyada sevdiğini koklamak, özlem ve endişe ile tabir edilir. Rüyasında sevdiği insanı kokladığını gören kişi, onun ile bir süre ayrı kalacaktır. Rüyada sevilen birini koklamak, o kişi hakkında endişe duymak ve korkmak ile de tabir edilmektedir. Sevilen birinin kokusunu almak ise, hasret ve özlemin son bulması anlamına gelmektedir.

Rüyada Gül Koklamak

Rüyada gül koklamak, renklerine göre farklı şekilde tabir edilir. Rüyasında kırmızı gül koklayan kişi, sevgiye muhtaç olan ve yalnız olan kişidir. Rüyasında pembe gül kokladığını gören kişi, gönül ilişkilerinde mutlu olacaktır. Rüyada beyaz gül koklanması, hasret ile tabir edilir. Rüyasında renkli gülleri kokladığını gören kişi, iyi niyetli ve çevresi tarafından sevilen kişidir.

Rüyada Güzel Koku Görmek

Rüyada güzel koku görmek, iyi haber almak ile tabir edilir. Rüyasında güzel bir koku gören kişi, yaşadığı yalnızlıktan kurtulur ve güzel bir hayat yaşar. Rüyasında güzel koku sıktığını gören kişi, uzak bir yere giderek sevdiklerini ziyaret edecektir. Güzel koku görmek, hissedilen duygulara karşılık almak ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Kötü Koku Görmek

Rüyada kötü koku görmek, kötü haberler ile yorumlanır. Rüyasında kötü koku alan kişi, sevdikleri tarafından sevilmeyen ve dışlanan kişidir. Rüyada kötü koku almak, şüphelenmek ve tereddüt etmek ile de yorumlanmaktadır. Rüyasında kötü koku alan kişi, şüphelerinde haklı çıkacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani