Rüyada “Rüyada Kök Görmek” Görmek

Rüyada Kök Görmek

Rüyada Kök görmek, doğacak olan çocuklara ve aile bağlarına işaret etmektedir. Rüyada kök gören kimse, rüyasında herhangi bir bitkinin veya ağacın köklerini gören kimse ailevi konular ile meşgul olacaktır. Rüyada kök görmek, bu meşguliyet hayırlı, aydınlık ve ferahlık içeren konularla ilgili olabileceği gibi, rüyanın görülüş şekline göre bazen hayırsız şeyler için bir uyarı niteliğin, taşıyabilir. Rüyada görülen kökler, aile bağlarını güçlendirmeye işaret eder. Bazı yorumculara göre ise, kök görmek atılan sağlam adımları, yapılan işlerde güveni ve emin olmayı temsil eder.

Rüyada Kök Görmek İslami Anlamı

Kimi büyük İslami rüya yorumcuları da rüyada kök görmek hakkında tabirlerde bulunmuştur. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; herhangi bir ağacın veya bitkinin kökünü gören kimse, geniş ve kalabalık bir aileye sahip olur. Bu kimse çok sayıda hayırlı evlat sahibi olur. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyasında bir ağacın köklerini gören kimse, attığı her adımdan emin olur. Sağlam temeller üzerine inşa ettiği bir hayatı olan bu kişi, hayırlı evlatlara ve aileye sahip olarak ömrünü mutlulukla geçirir.

Rüyada Kök Hücre Görmek

Rüyada kök hücre görmek, mutluluğa, yeni dostlar edinmeye işarettir. Bazen de bu rüya bazı ciddi hastalıklardan Allah’ın izni ile kurtulmaya, sağlıklı bir ömür sürmeye delalet eder.

Rüyada Diş Kökü Görmek

Rüyada diş kökü görmek, kişinin çevresinde bulunan dostları veya ailesi ile olan ilişkilerinin güçlenmesine işarettir. Ancak rüyada bir kimse diş kökünü çekerek çıkarıyor ise bu rüya, onun akrabalarına gereken özeni göstermediğine ve onları arayıp sormadığı, ziyaret etmediğine işaret etmektedir.

Rüyada Ağaç Kökü Görmek

Rüyada ağaç kökü görmek, aile veya iş kurmak olarak açıklanır. Bu rüyanın sahibi bekar ise, evlenir. Evli ise evlat sahibi olur. Bu rüyayı gören kişilerin eğer düzensiz bir yaşamı varsa, yaşamlarında düzensizliğe sebep olan şeyler bir yola girer ve kişi yaşamını düzenleme imkanı elde eder.

Rüyada Meyan Kökü Görmek

Rüyada meyan kökü görmek, şifa bulmaya, her türlü sıkıntılardan kurtularak ferahlamaya işarettir. Bu rüya bazen de kişinin yaşamında onu sıkıntılara sevk eden maddi sıkıntılardan, borçlardan kurtulmaya delalettir.

Rüyada Çiçek Kökü Görmek

Rüyada çiçek kökü görmek, büyük kazançlara işarettir. Kişi sahip olacağı bu kazançlar sayesinde kendisine ait bir iş kurabilir. Bu işten hayırlı kazançlar elde ederek bol rızka nail olur.

Rüyada Zencefil Kökü Görmek

Rüyada zencefil kökü görmek, sağlık ile tabir olunur. Zencefil gerçek yaşamda çok faydalı bir bitkidir. Rüyada bu bitkinin köklerinin görülmesi, hasta biri için şifa bulmaya, ailesinde hastası olan birinin bu hastasının iyileşmesine işarettir.

Rüyada Kök Sökmek

Rüyada kök sökmek, uzun süreli ve zorlayıcı işlere delalet eder. Kişi bu işleri layıkıyla ve sabırla yaparsa, amacına ulaşır.

Rüyada Pancar Kökü Görmek

Rüyada pancar kökü görmek, kazanılacak helal nimetlere, bol rızka delalettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani