Rüyada “Rüyada Koca Görmek” Görmek

Rüyada Koca Görmek

Rüyada Koca görmek, erke, güce, kuvvette, dayanışmaya, ortaklığa, dayanışmaya, karşılıklı anlaşmaya, sakinliğe, huzurlu bir ortama delalettir. Rüyada koca gören kimse, birilerine yardım ederek bol miktarda hayır duası kazanılmasına işaret eder. Rüyada görülen koca aynı zamanda dirliğe, beraberliğe ve mutlu bir evliliğe işarettir.

Rüyada Koca Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi demiştir ki: Rüyada koca görmek malların artışına, gelirlerin çoğalmasına, sofraların daha zengin olmasına,

Rüyada Eski Koca Görmek

Rüyada eski koca görmek yeniden ailenin bir araya gelip tekrar evlenme ihtimalinin ortaya çıkması demektir. Rüyasında eski kocasını yaralı bir vaziyette gören kişi eski kocasının pişmanlığını kabul eder ve aile yeniden bir araya gelir.

Rüyada Karı Koca Görmek

Rüyada karı koca görmek bekarlar için evliliğe, nişanlılar için yüzük atmaya, evliler için nikah tazelemeye işarettir. Görülen karı koca sokakta ise hayırlı bir haber alınır ve uzun bir süredir içinde bulunan sıkıntılar bir anda biter.

Rüyada Yaşlı Koca Görmek

Rüyada yaşlı koca görmek kız evladın habercisidir. Görülen kocanın saçları beyaz ise pamuk gibi yumuşak bir ev içi iletişim sağlanır. Rüyasında yaşlı kocasına telefon ettiğini gören kişi miras yoluyla zengin olur.

Rüyada Yakışıklı Koca Görmek

Rüyada yakışıklı koca görmek bekar hanımlar için hayırlı bir izdivacın ön habercisi konumundadır. Anne ya da babanın araya girerek tanıştıracağı kişi ile çok yakın bir zamanda nişan tertiplenir. Rüyasında yakışıklı bir kocanın elinden torbaları aldığını gören kişi birkaç ay içerisinde dünya evine girerek mutlu bir hayat idame eder.

Rüyada Koca Dövmek

Rüyada koca dövmek boşanma, aile baskısı, çocuklardan birinin hastalık kapması gibi manalar içermektedir. Rüyasında kocasını terliği ile dövdüğünü gören kadın evden çalışmaya başlayarak eve ek gelir sağlar. Rüyasında önce kocasını dövüp sonra yaralarını sardığını gören kadın bir günah işleyip akabinde tövbe ederek o günahtan arınır.

Rüyada Koca Dayağı Görmek

Rüyada koca dayağı görmek kadınlar için baba ile girişilecek bir kavgaya, erkekler için anne ile girilecek bir tatsızlığa işaret eder. Kocasının kendisini tokatlayarak dövdüğünü gören kadın için gerçek hayatta tam tersi geçerli olup hane içerisinde sağladığı barış ortamı ile birlikte mutlu mesut günler gelecek demektir.

Rüyada Koca Emzirmek

Rüyada koca emzirmek oldukça farklı bir rüya olup birçok farklı anlama gelebilmektedir. Rüyasında kocasını kucağına alıp emzirdiğini gören kişi eğer hamile ise bu bebeğin cinsiyeti erkektir. Eğer kocasını emzirirken süt çıktığı görülürse hiç bilmedikleri bir yerden kendilerine miras çıkar. Koca emzirme rüyaları aynı zamanda hazineye, mücevhere, altına ve bol paraya işaret eder.

Rüyada Koca İle Tartışmak

Rüyada koca ile tartışmak tersi çıkan rüyalardan bir tanesini oluşturmaktadır. Rüyada koca ile girişilen tartışma ise evde sağlanacak huzur ortamı da o kadar derin ve manalı olabilmektedir. Rüyada koca ile tartışıp bir şeyleri kırdığını gören kişi için kırdığı eşya kadar hediye gelecek demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani