Rüyada “Rüyada Klima Görmek” Görmek

Rüyada Klima Görmek

Rüyada Klima görmek, birçok farklı anlamda yorumlanabilir. Rüyada klima gören kimse, rüya sahibinin kısa süreli olarak bir takım sıkıntılar yaşayacağına fakat bu sıkıntıların çok kısa süreceğine ve ardından aydınlık bir zaman dilimine gireceğine rivayet edilir. Rüyada klima görmek, rüya sahibi iş ile ilgili gerçekleştiremediği bir takım hayalleri gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada Klima Görmek İslami Anlamı

Rüyada klima görmek, şahısın sıkıntılı günleri ardında bırakıp hayallerini gerçekleştirip feraha ulaşacaktır. Kişi uzun zamandır sıkıntılı, hüzünlü ve bunaltılı günler geçirmiş olabilir. Fakat bu sorunların hepsi düzelecektir. İslam alimi Kirmani(ra.)’ya göre rüyayı gören kişinin çevresindeki kişilerin desteği ile birlikte bu sorunları kısa sürede aşacak ve ferah bir yaşama kavuşacaktır. Kişi gösterdiği büyük gayret ve sabırdan sonra güzel günlere ulaşacaktır.

Rüyada Klima Almak

Rüyada klima almak hep daha ileriye yolculuk yapmak için çabala gösterileceğine, çalışkanlığı, kişinin kendine inancı ve kendine olan güveni ile birlikte niyetlendiği her işte gelişme göstereceğini bileceğine, uzun yıllardır kurduğu hayallerin netliğe kavuşacağına, kısa süre içinde hiç düşünemeyeceği kadar büyük bir statüye terfi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada Eve Klima Taktırmak

Rüyada eve klima taktırmak, sevilen insanlar ile kurulan iş birliği sayesinde iş hayatında çok iyi bir mertebeye gelineceğine, sıkıntıların ve problemlerin kısa süre içinde çözüme kavuşacağına delalettir. Parasal olarak çok zarara girildiği bir sırada hiç beklemediği bir taraftan çok büyük bir maddi kazanç elde ede edeceğine rivayet eder.

Rüyada Eski Klima Görmek

Rüyada eski klima görmek, zararlı bir işin tam ortasında kalınacağına ve aşılan büyük engellerin tekrar ortaya çıkacağına, haklı olunan bir mevzuda haksız duruma düşüleceğine rivayet edilir. Adım atılan işte ortaya çıkarılmış olan çalışmanın olumsuz bir olayla yarıda kalacağına, kazancın bu iki faktör yüzünden gerçekleşeceğine ve aynı zamanda rüyayı gören şahısın bunu tecrübe edeceği bir mevzu yaşayarak, bundan sonra her zaman başarılı işler yapacağına tabir edilir.

Rüyada Bozuk Klima Görmek

Rüyada bozuk klima görmek, aile hayatınızda ve iş yaşantınızda değişimlerin ortaya çıkacağına delalet eder. Farklılıklar ile kendinizi toparlayıp güzel günlere gideceğinize işaret eder. Aşka kapalı olan bir yüreğin yeni biriyle aşk hayatı yaşayacağı ve evliliğe kadar sürecek bir sevgiye rivayet edilir.

Rüyada Klima Takmak

Rüyada klima takmak, kırdığınız bir arkadaşınız ile karşılayacağınız anlamın da rivayet edilir. Bu karşılaşmada üzdüğünüz için pişmanlık duyacaksınız ve bu sayede kalp kırıklarını ortadan kaldırmak için fikirler düşüneceksiniz diye yorumlanır.

Rüyada Klima Kumandası Görmek

Rüyada klima kumandası görmek, karşılaşacak problemlerin hemen gitmeyeceği anlamına gelir. Kişi kendisi ve yakın çevresi için sabretmeli ve beklemelidir. Hızlı şekilde çözmeye çalışırsa eli ayağı birbirine girecek bu yüzden daha çok sorun yaratacağına rivayet edilir.

Rüyada Klima Açmak

Rüyada klima açmak, kişinin gerçekleşmesini istediği işin uzun vade de gerçekleşeceğine rivayet edilir. Şahıs ne kadar davranırsa davransın işin tamamlanmasına kendi kendine karar veremeyeceğini bilmesi gerekir.

Rüyada Klima Kapatmak

Rüyada klima kapatmak, eski görev yerinizden gelecek çalışma teklifi haberleri sayesinde büyük bir kararsızlık yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani