Rüyada “Rüyada Klavye Görmek” Görmek

Rüyada Klavye Görmek

Rüyada Klavye görmek, ünlü olunacak bir meslek yapmaya, bu sayede ekmeğini kazanmaya ve çok mutlu olmaya işarettir. Rüyada klavyede yazmak, kişinin basın, yayın, televizyon gibi işlerde yer alması, bu sayede göstereceği başarılar ile açıklanabilir. Rüyada klavye görmenin psikolojik yorumu, kişinin çok fazla işinin birikmesi, bu işleri yetiştirememe korkusu yaşaması ve bundan dolayı duyduğu rahatsızlık demektir.

Rüyada Klavye Görmek İslami Anlamı

Rüyada Klavye görmek, İmam Nablusi(r.a)’ya göre insanlarla iyi iletişim kurmak demektir. Rüya sahibinin insan ilişkilerini çok iyi olması, bu sebeple sevilmesi anlamına gelir. Rüyada klavye görmek sosyal hayatın çok hareketlenmesi, yeni bir çevreye girmek, yeni insanlarla tanışmak ve yeni girişimlerde bulunmak demektir. Klavye görmenin bir diğer yorumu da devlet kapısında iş yapmak, bir işi çözümlemek aydınlığa çıkmaktır.

Rüyada Bilgisayar Klavyesi Görmek

Rüyada bilgisayar klavyesi görmek, çok hayırlıdır. Kişinin yeni bir işe girmesi, şayet çalışıyor ise işinde başarı sağlaması, her işi gerektiği gibi yapması, takdir görmesi, terfi alması demektir. Bilgisayar klavyesi görmek bazen de yeni insanlarla tanışmak ve yeni ilişkiler kurmak demektir.

Rüyada Klavye Almak

Rüyada klavye almak, yeni bir iş almak, yeni girişimler yapmak, yeni işler üstlenmek ve yeni sorumluluklar almak demektir. Kişinin iş yaşantısındaki güzel gelişmeler ile müjdelenir. Bu rüya bazen de beklenmedik birinden gelecek bir para ve ya güzel bir hediye ile çok sevinmeye işarettir.

Rüyada Klavye Kırmak

Rüyada klavye kırmak, pek hayırlı değildir. Kişinin iş yaşantısındaki sorunlar, kendisini kıskanan insanlar, üstleri ile yaşayacağı problemler, bazı işlerin yetişmemesi ya da bazı işlerin içinde hile gibi durumların olması ile tâbir olunur. Bu rüyayı gören kişinin iş yerindeki her hareketine dikkat etmesi, işlerini daha planlı yapması gerekir.

​​​​​​Rüyada Klavye İle Yazmak

Rüyada klavye ile yazmak, kişinin kaleminin çok iyi olması, yazarlık konusunda kabiliyetinin olması, bu işten para kazanabilecek seviyeye gelmesi ve yetenekleriyle açıklanır. Rüyada klavye ile yazmak kişinin içindeki duyguları açıklaması, bundan dolayı rahatlaması, sırtından bir yük atması demektir.

​​​​​​Rüyada Klavye Kullanmak

Rüyada klavye kullanmak, doğru atılımlar yapmak, yeni bir projeye başlamak ve onu nasıl yöneteceğini bilmek demektir. Rüyada klavye kullanmak, bazen de iyi bir yönetici olmak ve liderlik vasfına sahip olmak demektir. Bu rüyanın diğer anlamı da kişinin devlet kapısındaki bir işinin çok kısa zamanda hallolacağı ve üzerinden bir yük kalkacağıdır.

Rüyada Klavyeli Telefon Görmek

Rüyada klavyeli telefon görmek, uzun zamandır görüşülmeyen, özlenen ve görüşülmesi istenen biriyle çok tez zamanda iletişim kurmaya işarettir. Bundan dolayı mutluluk duymaya ve kişinin hayatında olacak yeni güzelliklere işarettir. Bu bir araya gelme konusu sayesinde kişinin hayatında değişiklikler olacak, hayatına renk gelecektir. Bu durum bazen yeni ilişkiler kurmak, yeni insanlarla tanışmak ve onlarla birlikte olmak anlamına da gelebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani