Rüyada “Rüyada Klasik Araba Görmek” Görmek

Rüyada Klasik Araba Görmek

Rüyada Klasik Araba görmek, askerden gelen oğul ile hasret gidermeye, kızını evlendirmeye, çeyiz sandığı hazırlamaya, düğün dernek kurarak eğlenmeye işaret eder. Rüyada klasik araba gören kimse, kişi klasik arabayla kaza yaptığını görürse amansız denilen bir hastalıktan mucizevi bir şekilde kurtulmuş olur ve hayatına sağlıklı bir şekilde devam eder.

Rüyada Klasik Araba Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık buyurmuştur ki: Rüyada klasik araba görmek kişinin tüm dertlerinden kurtulması için anne duasına ihtiyaç duymasına işaret eder.

Rüyada Klasik Araba Kullanmak

Rüyada klasik araba kullanmak kişinin iktidarına, otoritesini sağlamaya, herkesin kendisine korkuyla karışık bir saygı beslemesine işaret etmektedir. Rüyada klasik arabasının çizildiğini gören kişi mal kaybına uğrar.

Rüyada Klasik Araba Almak

Rüyada klasik araba almak kişinin alım gücünün yükselmesine, maddi olarak rahatlamasına, eşinden tatlı ve güzel sözler işitmesine, işlerinde başarı grafiği yakalamasına eşittir.

Rüyada Klasik Araba Satmak

Rüyada klasik araba satmak namuslu bir şekilde ticaret işine girmiş olan kişinin alın teriyle mal mülk sahibi olmasına işaret eder. Rüyada büyük bir galeri içerisinde kendisini araba satıcısı olarak gören kişi büyük oranda borç yükünden kurtulur ve aile büyüklerinin gözüne girme gururunu tekrar tekrar yaşar. Sattığı arabanın bir yere çarptığını gören kişi bir yanlışlık sonucu bir arkadaşını kaybeder.

Rüyada Klasik Arabaya Binmek

Rüyada klasik arabaya binmek eline geçen büyük miktar bir parayla sefahat alemine dalmak demektir. Klasik arabanın anahtarını elinde tuttuğunu gören kişi yeni bir daire satın alır. Klasik arabasının anahtarını kaybettiğini gören kişi hiç ummadığı bir kişi tarafından dolandırılır ve uzun süre kendi hatalarına pişmanlık duyar.

Rüyada Klasik Model Araba Görmek

Rüyada klasik model araba görmek kişinin kendi tarzını yansıtacak zengin bir muhite taşınması demektir. Klasik model araba aynı zamanda şan ve şöhret biriktirmeye, isim yapmaya, nam salmaya tekabül eder.

Rüyada Siyah Klasik Araba Görmek

Rüyada siyah klasik araba görmek araya kara kedi mahiyetinde birinin gireceğine ve eşlerin arasının uzun bir süreliğine bozulmasına işarettir. Rüyasında siyah klasik bir araba ile bomboş sokaklarda hız yaparak yol aldığını gören kimse gerçek hayatında kendisine söylenen yalan içerikli sözlere kanar ve boşu boşuna, yok yere eşinin kalbini kırar.

Rüyada Beyaz Klasik Araba Görmek

Rüyada beyaz klasik araba görmek ırz düşmanı bir dostun varlığına işarettir. Bu kişi her ne kadar yüze gülen bir tarafı olsa da sinsice düşmanlıklar beslemekte ve rüya sahibinin eşini kıskanmaktadır. Rüya sahibinin bu kişiyi fark edip hayatından uzaklaştırması gerekmektedir.

Rüyada Klasik Araba Müzesi Görmek

Rüyada klasik araba müzesi görmek biriktirmeye, yeni dostlar edinmeye, hatıraların kıymetini bilmeye, eski anıları hatırlayıp hüzünlenmeye, kederli bir anda gelen bir telefon ile birlikte sevinmeye işaret eder. Aynı zamanda müze içerisinde arabalara tek tek dokunduğunu gören kişi dokunduğu araba sayısınca ek ödenek alarak borçlarını temizler.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani