Rüyada “Rüyada Kızmak” Görmek

Rüyada Kızmak

Rüyada Kızmak, pek hayırlı şekilde yorumlanmaz. Rüyada kızdığını gören birey, öfke ile kalkıp, zarar ile oturacaktır. Rüyada birine kızmak, rüyayı gören kimsenin, düşünmeden bir adım atması veya laf etmesinin sonucunu ağır biçimde ödemek zorunda kalacağını gösterir.

Rüyada Kızmak İslami Anlamı

Rüyada Kızmak, bu rüyayı gören bireyin etrafında bir uğursuzluk durumu söz konusu olacak ve bir süre boyunca işler ters gidecektir. Rüyayı gören kişinin yaşamış olduğu gerginlikten ötürü devamlı etrafındakilere çatacağı söylenebilir. Bu vaziyet çevredeki kişilerin hoşuna gitmeyecek ve sürekli tartışmalar yaşanacaktır. Rüya içerisinde kızmak ardı arkası kesilmeyen sorunlar yaşamak şeklinde ifade edilir. Rüyayı gören birey zor yollardan geçecektir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüyada kızmak, pek iyi yorumlanmaz. Bireyin dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Birine Kızmak

Rüyada birine kızmak, her konu içerisinde yetenekli olan adama, elindekileri ile mutlu olmaya yorulur. Birey ailesi ile mutlu ve huzurludur. Ayrıca iş mevkisinde yükseleceğine, zahmetsiz bir şekilde para kazanmaya delalet eder. Kudret ve güç ehli olmaya işarettir. Kimi yorumculara göre bu rüyada, sorun, sıkıntı gibi olumsuz problemler ile karşı karşıya kalınacaktır.

Rüyada Çocuğuna Kızmak

Rüyada çocuğuna kızmak, yaşamının ve işlerinin yoluna gireceğine tabir edilir. Bireyi başarısız kılan problemlerin ortadan kalkacağına, kendisini sosyal yaşamda fazlası ile kaptıracağına yorumlanır.

Rüyada Eşine Kızmak

Rüyada eşine kızmak, bireyin kendisini çok güzel hissedeceğine ve hastalıklarının düzeleceğine tabir edilir.

Rüyada Kızına Kızmak

Rüyada kızına kızmak, bireyin dileklerinin ve hayallerinin gerçek olacağına, hayallerinin gerçekleşmesi için gidilmiş olan yol içerisinde güç vaziyete düşüleceğine işaret eder.

Rüyada Söylenmek

Rüyada söylenmek, oldukça huzurlu olunacağına, daha çok mal ehli olunacağına delalettir. Bu rüya, bereket ve bolluk ile karşılaşılacağına, bireyin geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, hastalıklara yakalanıp atlatılacağının habercisidir.

Rüyada Küfür Etmek

Rüyada küfür etmek, belaya, kazaya, uğursuzluğa haber eder. Rüyayı gören bireyin yaşayacağı problemlerden ötürü sıkıntı ve huzursuzluklar sebebi ile uykusuzluk yaşanacağı söylenebilir. Bireyin günleri kabusa dönecektir. Bununla beraber bütün keyfi ve rahatı kaçacaktır. Bu rüya gerek aşk, gerekse iş hayatında insanlar ile anlaşmazlıklara düşüleceğine, kanlı bıçaklı olunmaya, düşman edinmeye ve onlar ile olan uygunluğu kaybetmenin anlamını taşır.

Rüyada Öfkelenmek

Rüyada öfkelenmek, rüyayı gören bireyin, çalışmaları ve işinin geleceği adına sabırsızlıkla, merakla beklediği bir haberin geleceği şeklinde yorumlanır. Gönül ilişkileri ve gelecek ile alakalı mutlu haberler almaya ve bu haberler üzerine, yaşam ile alakalı alınacak olan kararlarla güzel işlere imza atılacağına işaret eder.

Rüyada Bağırmak

Rüyada bağırmak, rüyayı gören bireyin yaşamı boyunca şahit olacağı ve yaşayacağı olaylar şeklinde yorumlanır. Birey toplum içerisinde her zaman sesi çıkan biri olarak bilinecektir. Rüya içerisinde bağırıp ve ayrıca eli, kolu ile jestler yaptığını gören birey toplumun faydasına olacak hareketin öncülüğünü yapacak şeklinde tabir edilir. Böylece birey saygınlık kazanacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani