Rüyada “Rüyada Kızla Sevişmek” Görmek

Rüyada Kızla Sevişmek

Rüyada Kızla Sevişmek, günah işlemeye, sevaplardan ve tövbe kapılarından uzak durmaya, geleceğini düşünmeden şimdilerde paranın çarçur edilmesine işarettir. Rüyada kızla seviştiğini gören kimse, ekinlerin ürün vermemesine, kişinin bir hastalık neticesinde hızla yaşlanıp vefat etmesine delalettir. Rüyada kızla sevişmek, aynı zamanda da büyük günah anlamına gelir.

Rüyada Kızla Sevişmek İslami Anlamı

Rüyada Kızla Sevişmek, Cafer-i Sadık demiştir ki: Rüyada kızla sevişmek evliliğin bitmesine, dostlukların azalmasına delalet eder.

Rüyada Yabancı Kızla Sevişmek

Rüyada yabancı kızla sevişmek yurt dışı hayali olan kişiler için bu hayalin tam manasıyla gerçekleşeceği manasını taşır. Yabancı kızla kendi evinde seviştiğini gören kişinin bereket taşıyacak olan misafirleri evlerine gelir.

Rüyada Sevişirken Yakalanmak

Rüyada sevişirken yakalanmak büyük bir işe giriştiğini sanan kişinin aslında ne kadar küçük kazançlı bir ticaret hamlesine nail olduğunu fark etmesi demektir. Bu rüya derin elem ve büyük pişmanlık duygularının doğacağının da işaretidir. Rüyasında sevişirken karısına yakalanan kişinin aile hayatı sona erer ve boşanma süreci çok hızlı bir şekilde başlayıp biter.

Rüyada Kızın Kızla Sevişmesi

Rüyada kızın kızla sevişmesi yapılan büyük bir yanlışın ortaya çıkması ve yapanları utandıracak olması anlamlarına gelir. Rüyada kızın kızla öpüştüğünü gören kişi iki farklı yerden haber alacak demektir. Bu haberlerden biri çok iyi olacakken bir diğeri de bir o kadar kötü olacaktır. Rüyada kızın kızla sevişmesini izleyen kişinin birinin razı olmadan işini çalacak ve sonrasında bundan son derece pişman olacak demektir. Kızın kızla sevişirken fotoğraflarını gizlice çeken bir kişi ise gerçek hayatından toplumsal kuralları yıktığı için hedef gösterilecektir.

Rüyada Genç Kızla Sevişmek

Rüyada genç kızla sevişmek tazelenen umutlara, yarım kalmış planların yeniden hız kesmeden devam etmesine, sönen umutların yerini yenilerinin almasına işarettir. Genç kızla sevişirken bir erkeğe yakalanmak harama uzanan el ve helalden vazgeçmek manalarına gelmektedir. Rüyada genç kızla giyinik bir şekilde sevişmek yapılan açık iyiliğe ve kapalı kötülüğe delalettir. Rüyasında genç bir kızla sevişip bir türlü sona gelemediğini gören kişinin başladığı her iş yarım kalır.

Rüyada Güzel Kızla Sevişmek

Rüyada güzel kızla sevişmek evin bereketinin artmasına, hiç beklenmedik yerlerden çokça para gelmesine, aile saadetinin sağlam bir şekilde koruma altına alınması, arası açık evliler için dirlik düzeninin sağlanmasına, erkek evladın şan şöhret ile birlikte doğmasına işaret eder. Rüyada güzel bir kız ile dışarıda seviştiğini gören kişinin tüm ayıpları ve günahları dışarıya ifşa olur. Kişi büyük bir bunalım geçirir ve tövbe eder.

Rüyada Arkadaşla Sevişmek

Rüyada arkadaşla sevişmek ailenin kati surette istemediği ve onay vermediği bir evliliğe adım atmak demektir. Bu evliliğin sonu birkaç sene içerisinde hüsranla nihayete erecektir. Rüyasında arkadaşıyla sevişirken bir köpeğin üstüne atladığını gören kişi hayatındaki kişinin sadakatiyle taçlandırılır ve ömür boyu mutlu olurlar. Arkadaşla sevişirken kedinin gelmesi ise nankörlük ve uzun süreli ayrılık demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani